Прем’єра документального фільму «Metal Massacre» за участю Джеймса Гетфілда і Ларса Ульріха відбудеться на телеканалі AXS TV

Прем'єра документального фільму «Metal Massacre» за участю Джеймса Гетфілда і Ларса Ульріха відбудеться на телеканалі AXS TV

Новий документальний фільм (documentary) «Metal Massacre: Історія легендарного альбому» (Metal Massacre: The Story of the Legendary Album) буде показано 28 жовтня 2023 року о 21:00 за східним часом (9 p.m. ET) (або 4 година ранку 29 жовтня 2023 року за Київським часом) на телеканалі AXS TV.

Легендарний альбом «Metal Massacre» 1982 року – дебютний реліз лейблу Metal Blade Records. У компіляції брали участь різні незалежні метал-гурти, в тому числі і тоді ще невідома «Metallica», яка записала пісню «Hit the Lights».

У фільмі знялися учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) і Ларс Ульріх (Lars Ulrich), а також засновник Metal Blade Брайан Слейгел (Brian Slagel) і Стівен Пірсі (Stephen Pearcy) з гурту «Ratt», який також брав участь у записі альбому Metal Massacre.

Прем’єра фільму «Metal Massacre: Історія легендарного альбому» є частиною  програмної лінійки AXS TV Heavy Metal Halloween, присвяченої важкій музиці, яка також включатиме різні документальні та концертні фільми про таких виконавців, як Оззі Осборн (Ozzy Osbourne), Еліс Купер (Alice Cooper) і «Judas Priest».