Металіка: літня благодійність?

Металіка: літня благодійність?

Незважаючи на той факт, що ціна одного квитка на концерти останнього туру вокально-інструментального ансамблю Metallica з назвою «Summer Sanitarium» сягає значної, як для концерту, розрахованого на широкі маси слухачів, суми в 75 доларів, гітарист гурту Кірк Гемметт (Kirk Hammett) стверджує, що мета гурту – зовсім не заробляння грошей.

Гемметт зізнається:

«Якщо казати чесно, то «Summer Sanitarium» не можна назвати вигідною справою.

У нас величезні витрати. На кожному третьому шоу ми взагалі виступаємо фактично безплатно, не заробляючи жодної копійки. Тож у нас немає абсолютно ніяких фінансових інтересів у проведенні турне. Справа виключно в тому, що ми хочемо грати величезні стадіонні шоу. Єдине, що надихає нас і далі активно гастролювати безкоштовно – це віддача від наших шанувальників, яким ми влаштовуємо справжнє свято».

Нагадаємо, перше турне гурту Металіка під назвою «Sanitarium Tour» відбулося 2000 року. Програму шоу музиканти будували, ґрунтуючись на особистих уподобаннях:

«Наші шоу були придумані під впливом спогадів про всі ті фестивалі, які ми відвідували в дитинстві,

– продовжує Гемметт. –

У ті часи вони проходили частіше, ніж зараз. У наші дні традиція їх проводити поступово відмирає, ми ж намагаємося не дати їй піти в минуле».