Оззі Осборн забирає колишнього басиста гурту Металіка

Найімовірніше, колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) замінить Роберта Трухільйо (Robert Trujillo), який пішов з команди Оззі Осборна (Ozzy Osbourne) до музикантів з Металіки.

Оззі запросив Ньюстеда трохи поджемувати з його групою у складі :

  • гітарист «Black Label Society» Закк Вайлд (Zakk Wylde);
  • колишній барабанщик «Faith No More» Майк Бордін (Mike Bordin)

Басист наступного тижня має прибути до Лос-Анджелеса, щоб приєднатися до Оззі, повідомило джерело, близьке до табору Джейсона Ньюстеда.

Тижнем раніше, гурт Металіка оголосив про нового учасника гурту, басиста Роберта Трухільйо (Robert Trujillo) (ex- «Suicidal Tendencies» та ex- «Infectious Grooves»), який до свого приходу до гурту грав з Оззі Осборном з 1999 року.

Ньюстед покинув гурт «Metallica» два роки тому, аргументувавши свій відхід “особистими причинами” і “поганим фізичним станом” після більш ніж 14-річного союзу з групою. Трохи згодом він сплив у складі гурту «Echobrain», а після цього приєднався до канадських ветеранів треш-сцени, гурту «Voivod».

Незважаючи на те, що Джейсон Ньюстед плідний поет і учасник багатьох проєктів у світі металевої музики, останнім часом він неодноразово наголошував, що всі його зусилля зводяться тепер винятково до участі в гурті «Voivod». Наступного тижня гурт «Voivod» випустить свій перший альбом із Джейсоном Ньюстедом і вирушить у турне по США разом із гуртом «Sepultura» у квітні цього року.

Оззі очолить Ozzfest тур (за участю Ozzy, Korn, Marylin Manson), який стартує 28 червня цього року в Сан-Антоніо, Техас.

Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) та Оззі Осборн (Ozzy Osbourne)