А що, якщо «Dirty Window» стане на 23% важче?

Metallica

Про альбом «St. Anger» вокально-інструментального ансамблю «Metallica» було сказано і написано достатньо – від відсутності гітарних соло до вже легендарного звучання малих барабанів Ларса Ульріха (Lars Ulrich). Все це робить його, мабуть, найбільш суперечливим з усіх релізів гурту.

З моменту виходу альбому минуло 20 років і зараз багато шанувальників гурту визнають його важливість для історії Металіки та виживання гурту.

І, хоча у фанатів є багато зауважень, що альбом звучить як альтернатива або ню-метал, мало хто буде заперечувати, що, незважаючи на всі свої недоліки, «St. Anger» звучить важко і злісно.

А що, якщо він зазвучить ще важче? Тодд Барріаж (Todd Barriage) переосмислив один з треків альбому, а саме «Dirty Window».

«Ми з моїм другом Ніком вирушаємо у подорож, щоб довести, що «St. Anger» набагато крутіший, ніж ми думаємо! Ми використали «Dirty Window» як приклад для цього відео, але залишайтеся з нами, щоб побачити більше подібних каверів :)».


Тодд виконав «Dirty Window» в стилі агресивного хардкор-панку та виклав на своєму каналі в Youtube. І зауважив, що пісня стала важчою на 23%.

Як у нього це вийшло ви можете побачити на відео нижче:


Todd Barriage – Dirty Window (Metallica cover):