«Metallica: Enter Night — The Biography» – нова книга про гурт Металіка

Відомий британський рок-журналіст Мік Волл (Mick Wall) випустить нову книжку, «Metallica: Enter Night — The Biography», у твердій палітурці за допомогою видавництва Orion у Великій Британії 11 листопада 2010 року.

Книга «Metallica: Enter Night — The Biography»

 

Офіційний опис книжки:

«Поряд із сучасниками, групами «Slayer», «Megadeth» і «Anthrax», гурт «Metallica» став відомим у вісімдесяті роки, як одна з «Великої четвірки» («Big Four») треш-металу. Металіка стала синонімом слова “треш”, так само як «Sex Pistols» синонімом слова “панк”. Близько тридцяти років тому їхня історія починалася з алкоголю, ломки всіх правил і стереотипів і трагічної ранньої смерті.

Але союзниками в житті були колосальні цифри продажів їхніх записів – гурт посідає п’яте місце за продажами своїх альбомів серед артистів усіх часів. Разом з тим, учасники гурту Металіка, по суті, отримали більше критики, ніж будь-який із гуртів важкого року з часів «Led Zeppelin».

Відпочивши від критики та комерційного успіху після виходу книжки «When Giants Walked The Earth: A Biography Of Led Zeppelin», Мік Волл прийняв аналогічне рішення і щодо гурту, який він знав час від часу, починаючи з моменту їхнього утворення в 1981 році».