Біографія фронтмена гурту Металіка – «James Hetfield: The Wolf At Metallica’s Door»

«James Hetfield: The Wolf At Metallica’s Door» – з такою назвою готується до виходу біографія вокаліста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймса Гетфілда. Випуск книги заплановано на 22 квітня 2010 року видавництвом Independent Music Press. Написана шотландським письменником і журналістом Марком Еглінтоном (Mark Eglinton), книжка містить інтерв’ю з ключовими фігурами з минулого Гетфілда, розповідає про те, що формувало з Джеймса ту людину, якою ми її знаємо.

Опис книги зазначає:

«Хоча історія Металіки і Гетфілда тісно пов’язані між собою, вміст цієї книжки зосереджений виключно навколо однієї особистості – Джеймса, роблячи його більш людяним, розвінчуючи багато міфів навколо цієї особистості.

Виділяє цю книжку з усіх написаних до теперішнього часу не лише спогади друзів дитинства Гетфілда, які виросли з ним у Каліфорнії (Downey, California) і погодилися вперше розповісти про стосунки з ним. Додатково до цього, вступне слово від “металевих метрів”, таких як Чарлі Бенанте (Charlie Benante) («Anthrax»), Джеррі Кантрелл (Jerry Cantrell) («Alice in Chains»), Рекс Браун (Rex Brown) («Pantera», «Down»), Джефф Вотерс (Jeff Waters) («Annihilator») та Мілле Петроцца (Mille Petrozza) («Kreator»), а також чудова передмова від легендарного вокаліста гурту «Testament» Чака Біллі (Chuck Billy).

Хоч це і сумний факт, але варто згадати, що обоє батьків Джеймса Гетфілда померли від раку. Тож, на знак визнання, британське видавництво Independent Music Press передасть у дар 25 центів від кожного проданого примірника книги на благодійні цілі дослідження проблеми раку».

Книга «James Hetfield: The Wolf At Metallica’s Door» позиціонується як “обов’язкове читання для фанів цієї людини і всім, кому цікава людська історія життя, що щиро надихає”.

Книга доступна для попереднього замовлення на Amazon.com просто зараз.

James Hetfield: The Wolf At Metallica's Door