Роберт Трухільйо про часи, коли він приєднався до гурту Оззі Осборна: «Оззі бігав по коридору, абсолютно несповна розуму…»

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) та Оззі Осборн (Ozzy Osbourne)

Сьогоднішній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) грав у гурті Оззі Осборна (Ozzy Osbourne) після того, як покинув «Suicidal Tendencies». І пізніше він поділився деякими промовистими спогадами про те, як це сталося.

Коли на початку 90-х років сайд-проект гурту «Suicidal Tendencies» – гурт «Infectious Grooves», записував свій дебютний альбом «The Plague That Makes Your Booty Move… It’s The Infectious Grooves», до них часто приєднувався непроханий гість: Оззі Осборн.

Фронтмен гурту «Black Sabbath» був у тій самій студії в Девонширі в Лос-Анджелесі (Devonshire in LA), де працював над своїм альбомом «No More Tears», але, схоже, натомість віддавав перевагу сесіям «Infectious Grooves», що руйнували кордони. Роками пізніше басист Роберт Трухільйо розповів виданню «Metal Hammer» все про появу Оззі.

«Деякий час ми були сусідами по кімнаті, чи то пак однокурсниками»,

– сказав він, згадуючи про те, як божевільний Оззі захопив студію звукозапису.

«Оззі бігав по коридору, абсолютно несповна розуму, і робив тоді багато чого, не можу сказати, що саме, але практично все, що завгодно. Одного разу вночі він зайшов до студії, здивувавши нас усіх, і сказав: “О, привіт”, а ми були в розпалі мікшування. І раптом він ніколи не відходив – він заходив і казав: “Дайте мені послухати пісню, ось що я хочу зіграти!”, і ми танцювали, і робили всі ці божевільні речі, і він питав: “У вас є пиво?”. Ні. “Є вино? Ні. “У тебе є пігулки? Ні. “А кокаїн? Ні, Оззі! “Ви, хлопці, нудні!»


Тим не менш, Оззі запросив гурт «Infectious Grooves» у турне “Theatre Of Madness” у 1991 році, а потім, вісім років по тому, попросив Роберта Трухільйо приєднатися до свого колективу.

Трухільйо сказав, що робота з Оззі була для нього творчо насиченим часом.

«Я написав кілька пісень з Оззі, які були дійсно крутими, але ви ніколи не знали, що одного дня йому сподобається пісня, а наступного – ні, і він не пам’ятає, що вона йому сподобалася, а потім через півроку він полюбить її і запитає: “Чому ти не показав мені пісню раніше?”. Ти постійно борешся з тим, якого Оззі ти отримаєш, коли втілюєш свої ідеї, але це був чудовий досвід».

Напевно, це добре підготувало Роберта Трухільйо до його наступної роботи: через кілька років він з’явився у «Metallica» у найважчий момент їхньої історії. Можливо, саме час, проведений з Оззі, зробив Трухільйо саме тією людиною, яка допомогла Металіці зберегти гурт.