Кірк Гемметт про новий альбом гурту Металіка: «Найімовірніше у 2016 році. У гіршому випадку все відбудеться на початку 2017 року»

Гітарист гурту «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett)

Кілька днів тому гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett) був проінтерв’юйований журналістом радіостанції 103.3 The Edge WEDG-FM. Звісно, виникло питання про новий альбом гурту (попередній альбом «Death Magnetic» було випущено 2008 року).

«Знаєш, ми рухаємося вперед і сподіваємося випустити альбом наступного року,»

– каже Гемметт.

«Поки що це нагадує «Death Magnetic» – до певної міри той самий напрямок. Але буде видно. Ми працюємо над цим. Я не хочу говорити, що альбом готовий на третину або дві третини, або на восьму частину, тому що може трапитися все, що завгодно, і цифра зміниться. Але в підсумку ви все одно побачите новий альбом Металіки, і це, найімовірніше, буде в 2016 році. У гіршому випадку все відбудеться на початку 2017 року».


У продовженні інтерв’ю Кірк Гемметт розповів про живі концерти і про те, як довго Металіка зможе виступати, перш ніж покине велику сцену.

«Ми все ще в ціні, у нас все ще є драйв, енергія, натхнення і так далі,»

– міркує Кірк.

«Знаєш, з емоційної та ментальної точки зору ми ще не закінчили. Хлопці на кшталт Кіта Річардса і Міка Джаггера («The Rolling Stones») можуть виступати у свої 70 років, то чому ми не можемо? Ось моє ставлення. Я музикант. Я хочу грати, виступати, створювати музику – саме цим я займаюся. Я не хочу закінчувати. Я не хочу залишати музику. Я завжди буду музикантом. Я завжди працюватиму як музикант, поки в мене є можливість і сили».


Раніше Гемметт уже підтверджував, що гурт займається записом чергового студійника.

«Наразі ми, як і раніше, записуємо базові мінусовки. Джеймс пише свої гітарні речі, а я терпляче чекаю, щоб записати свої»,

– сказав Кірк.