Роберт Трухільйо про «The Call Of Ktulu»: «Це найкраще визнання Кліффа Бертона»

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

В одному з останніх у 2023 році подкастів «The Metallica Report» Стефан Чіразі (Steffan Chirazi) і Рене Річардсон (Renée Richardson) зустрілися з учасниками вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймсом Гетфілдом (James Hetfield) і Робертом Трухільйо (Robert Trujillo).

Зустрілися  щоб поміркувати про 2023 рік, проведений на гастролях, про те, які пісні – нові і класичні – їм найбільше подобається грати наживо і зазирнути у новий, 2024-й.

Роберт Трухільйо розповів:

«Shadows Follow» дуже весело грати, тому що в ній чудовий баланс між бек-вокалом, який звучить протягом всієї пісні, а це завжди був виклик для мене. Вона просто рухається, і в ній багато поворотів, які мені подобаються».


Трухільйо подобалося брати участь у творчому процесі з новим альбомом «72 Seasons» як співавтору, так і бек-вокалісту. І він так само радий можливості виступити за мікрофоном на сцені.

«Інша пісня для мене – «You Must Burn». Це весела пісня»,

– продовжує Трухільйо, відзначаючи пісню, яку він написав у співавторстві з Гетфілдом і Ларсом Ульріхом (Lars Ulrich).

«У нас із Джеймсом теж є щось на кшталт гарного гармонійного вокального моменту

У вокальному плані деякі з нових викликів є для мене захоплюючими»,

– каже він,

«це тримає мене в тонусі».

 

Для Трухільйо, який приєднався до Metallica у 2003 році, виконання матеріалу з перших трьох альбомів гурту є актом пошани. Коли він проходив прослуховування до Металіки, він зупинився в будинку Майка Бордіна (Mike Bordin) – свого колеги по гурту Оззі Осборна (Ozzy Osbourne). Там він побачив на стіні постер Кліффа Бертона і пообіцяв не підвести його.

Басист Металіки каже:

«Я насолоджувався «The Call of Ktulu». Я відчуваю, що знайшов свій шлях з цією класичною піснею, і вона є найкращим визнанням Кліффа Бертона – як «Orion», так і «The Call of Ktulu» – тому я насолоджувався цією піснею наживо».