Гурт «Metallica» випустив відео з текстом пісні «72 Сезони»

Гурт «Metallica» випустив відео з текстом пісні «72 Сезони»

Гурт «Metallica» випустив серію відео с текстом (вісьма мовами) на свій новий сингл «72 Seasons».

Титульний трек з прийдешнього альбому гурту можна переглянути з текстом англійською, французькою, німецькою, італійською, італійською, корейською, португальською, французькою, іспанською, японською та португальською мовами.

«72 сезони. Перші 18 років нашого життя, які формують наше справжнє або несправжнє “я”»,

– розповідає фронтмен гурту Джеймс Гетфілд про назву альбому.

«Концепція того, що наші батьки сказали нам “хто ми є”. Можливо, це уявлення про те, якою особистістю ми є. Я думаю, що найцікавішою частиною цього є постійне вивчення цих основних переконань і того, як вони впливають на наше сприйняття світу сьогодні. Значна частина нашого дорослого досвіду є відтворенням або реакцією на ці дитячі переживання. В’язні дитинства або звільнення від тих кайданів, які ми несемо».

 

Альбом «72 Seasons», продюсерами якого виступили Грег Фідельман (Greg Fidelman), Джеймс Гетфілд (James Hetfield) і Ларс Ульріх (Lars Ulrich), стане першим новим студійним альбомом Металіки з моменту виходу альбому «Hardwired… To Self-Destruct» у 2016 році.


Metallica – 72 Seasons (Official Lyric Video):Нагадаю, що 13 квітня 2023 року, за день до офіційного виходу, в кінотеатрах України відбудеться прем’єра нового альбому «72 Сезони» гурту Металіка. Альбом буде відтворюватися у повному обсязі у приголомшливому об’ємному звучанні, ексклюзивно для глядачів кінотеатрів по всьому світу. Кожна нова пісня буде супроводжуватися власним відеокліпом і ексклюзивними коментарями від гурту.

Більш детальну інформацію щодо цієї події, яка має назву «72 Seasons Global Premiere», ви можете знайти на нашому сайті.