Корі Тейлор («Slipknot»): «До Металіки поставилися зневажливо на Греммі»

Вокаліст гурту «Slipknot» Корі Тейлор (Corey Taylor)

Вокаліст гурту «Slipknot» Корі Тейлор (Corey Taylor) у своєму нещодавньому інтерв’ю для «ETC Show» поділився своєю думкою щодо нещодавньої церемонії вручення премії Греммі:

«Мені було прикро за Металіку. Чесно, з урахуванням того, в якому стані їхня кар’єра на поточний момент, вони не заслужили такої неповаги. Той факт, що… Вони заткнули мікрофон Джеймса (James Hetfield). Металіка не могла це контролювати»

– сказав Корі. Й продовжив:

«Люди повинні знати ось про що… Я розповім вам про залаштункову складову. Техніки гурту «Metallica» не можуть працювати на виступах на телебаченні. Ніхто з нас не може. У них є головний зі звуку з цілою командою, яка працює на цих шоу, а потім у тебе є ті, хто працює за їхніми спинами, вірно? Але вам не дають нічого чіпати, тому й виходять такі лажі, як вийшло цього разу. Ну а те, що їх не представили? Сказали лише: “О, ось і Lady Gaga…” Гей, на дроті, вона ж, йоппа, з Металікою, ти, дурничка без прибору…

У мене є чітка думка щодо Греммі, і ця церемонія лише додала фарб. Ми не потребуємо вашої поваги. Нам немає потреби давати зрозуміти ніби ми чогось досягли, тому що єдине, що ви робите, це відкриваєте наш рот і вивергаєте в нього потоки лайна, і я втомився вже його куштувати. Так що, валіть! І ось ще що: я одну виграв, але мені якось байдуже. Вони ж навіть не слухають усю цю хрень. Вони лише ведуться на ім’я. Ось і все».