У мережі з’явилося відео геймплея гри від Металіки

Damage Inc. — Metallica (The cancelled Game)

На одному з каналів в Youtube з’явилося цікаве відео – відео геймплея гри «Damage Inc.», про роботу над якою учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» оголосили ще в 2003 році. Проект, про який ми вам вже розповідали, мав стати додатком до альбому «St Anger», що вийшов 2003 року. Вихід гри від Металіки в реліз був призначений на 2005 рік. Але цей реліз так і не відбувся.

Один із дослідників та архівістів сайту PtoPOnline.com Ендрю Борман (Andrew Borman) розповідає:

«Дії цієї гри мали розгортатися в постапокаліптичному світі. Про геймплей раніше не було відомо. Проєкт розроблявся для ігрових платформ PS2, Xbox і PC. На створення анімації вплинули такі ігри, як «Божевільний Макс», «Той, хто біжить по лезу» та «Водний світ». В основі сюжету – війна на автомобілях. У грі присутні кілька базових моделей машин, кожна з яких оснащена різними видами зброї. «Damage Inc.» відрізняється від інших ігор цього жанру тим, що ви не обмежені обраним транспортним засобом: можна вийти з одного автомобіля і захопити інші».

З концепт-артом і трейлером до гри ми вас уже знайомили, прийшла черга показати, який вигляд міг би мати геймплей цієї гри.


Damage Inc. — Metallica (The cancelled Game):


Metallica: The game (trailer):