Роберт Трухільйо був вражений, наскільки швидко вийшов відеокліп «Hardwired»

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo)

У нещодавньому інтерв’ю для радіостанції WJRR з Орландо, штат Флорида (Orlando, Florida) басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) зізнався, що для нього стало сюрпризом, як швидко відбувся реліз відеокліпу на пісню «Hardwired» з нового альбому «Hardwired… To Self-Destruct» гурту Металіка. Відео вийшло всього через два дні після зйомок.

Ось що Роберт сказав про це в інтерв’ю:

«Все пролетіло якось непомітно. Я не знав, коли відеокліп «Hardwired» вийде офіційно. Це стало сюрпризом для мене – ось так це іноді буває навіть з учасниками гурту. Ми зняли відео у вівторок у баскетбольному залі за рогом від нашої студії. Я пам’ятаю, як сидів у холі в середу і питав – коли кліп має вийти? Зазвичай це займало кілька тижнів. У четвер?! Добре… Такого б не сталося навіть кілька років тому. Ти швидко випускаєш, але водночас створення цього запису зайняло багато часу».

Роберт Трухільйо також додав, що зараз все відбувається швидше, але це ніяк не позначається на якості музики, яка розвивається в правильному напрямку.

Новий альбом гурту Металіка «Hardwired… To Self-Destruct» стане другим альбомом для Трухільйо, в якому він брав участь у записі в складі «Metallica», хоча він приєднався до гурту ще в 2003 році. Альбом «Hardwired… To Self-Destruct» виходить 18 листопада 2016 року.


Metallica — Hardwired (Official Music Video):