Учасники гурту «Metallica» оголосили глобальну вечірку з прослуховування в місцевих кінотеатрах альбому «72 Seasons» напередодні релізу

«Metallica» - 72 Seasons Global Premiere

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» ніколи не займаються дрібницями, і це стосується їх планів щодо прем’єри нового альбому гурту з назвою «72 Seasons». Металіка об’єдналась з компанією Trafalgar Releasing, щоб запросити своїх шанувальників послухати прийдешній альбом у кінотеатрах по всьому світу.

«Приєднуйтесь до глобальної сім’ї «Metallica» у четвер, 13 квітня 2023 року, на всесвітній вечірці прослуховування!

Станьте першими, хто почує новий альбом гурту «72 Seasons» за день до його виходу на великому екрані з приголомшливим об’ємним звуком під час цієї спеціальної події, яка відбудеться лише в кінотеатрах протягом однієї ночі.

72 Seasons – довгоочікуваний 12-й студійний альбом «Metallica», якому передував перший сингл «Lux Æterna», що вийшов 28 листопада 2022 року і був названий “громоподібним, стрімким” (Billboard), “пробивним” (Rolling Stone) і “вибуховим” (USA Today).

72 Seasons – Global Premiere буде включати ексклюзивні інтерв’ю з Металікою, в яких гурт у повному складі розповість про походження та історії, що стоять за піснями, а також супровідні музичні відео на кожен трек альбому. В результаті у шанувальників з’явиться можливість протягом одного вечора вперше і в повній мірі відчути «72 сезони».

На вас також чекає кілька сюрпризів, які ви не захочете пропустити! Ми з нетерпінням чекаємо на вас у цю історичну ніч у кінотеатрах по всьому світу».

 

«Metallica» - 72 Seasons Global Premiere