«Metallica» виступить на концерті, присвяченому пісенній творчості Елтона Джона та Берні Топіна

Elton John and Bernie Taupin Gershwin Prize concert

Повідомленням на своєму офіційному сайті, учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» сповістили, що гурт виступить на спеціальному концерті, присвяченому пісенній творчості Елтона Джона (Elton John) та Берні Топіна (Bernie Taupin).

«Ми надзвичайно раді та пишаємося тим, що нас запросили виступити на особливому заході на честь легендарної команди авторів пісень Елтона Джона та Берні Топіна під час вручення їм премії Бібліотеки Конгресу США імені Гершвіна [Library of Congress Gershwin Prize for Popular Song].

Наступного місяця ми вирушаємо до Вашингтону, щоб приєднатися до Гарта Брукса, Енні Леннокс, Бренді Карлайл, Марен Морріс та інших на концерті-триб’юті та врученні премії 20 березня. Прем’єра концерту відбудеться в понеділок, 8 квітня, о 20:00 за східним часом (перевіряйте місцеві списки) на телеканалах PBS по всій країні, його можна буде побачити в прямому ефірі та в режимі онлайн на сайті PBS.org та в додатку PBS.

Елтон і Берні співпрацюють вже 56 років, і разом вони написали одні з найбільш пам’ятних і впливових пісень нашого життя. Ми дуже раді відсвяткувати цю честь разом з ними і з нетерпінням чекаємо на неймовірний вечір унікальних виступів з їхньої чудової колекції пісень».

 

 

Подія відбудеться 20 березня 2024 року у Вашингтоні, округ Колумбія (Washington DC) де англійському дуету буде вручена премія Бібліотеки Конгресу США імені Гершвіна [Library of Congress Gershwin Prize for Popular Song] 2024 року. Металіка приєднається до Енні Леннокс (Annie Lennox), Гарта Брукса (Garth Brooks), Бренді Карлайл (Brandi Carlile), Марен Морріс (Maren Morris) та інших, щоб віддати данину їхньому впливу та спадщині.

Концерт відбудеться за запрошеннями, але буде транслюватися на каналі PBS.