Корі Тейлор: Джеймс Гетфілд надихнув мене на тверезість

Фронтмен гурту «Slipknot» Корі Тейлор (Corey Taylor)

Фронтмен гурту «Slipknot» Корі Тейлор (Corey Taylor) відверто розповів про свою боротьбу зі зловживанням психоактивними речовинами і про своє рішення зав’язати з алкоголем у 2010 році.

У інтерв’ю виданню Consequence він розповів, що на цей крок його надихнули  фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) та Джеррі Кантрелл (Jerry Cantrell) з гурту «Alice in Chains». Спостерігаючи за тим, як вони долають свої власні битви із залежністю, Тейлор був мотивований вирішити свої власні проблеми. Він вважає, що їхні публічні подорожі до тверезості відіграли важливу роль у його рішенні звернутися за допомогою і врешті-решт досягти тверезості.

Корі Тейлор вважає, що тверезість можна обрати лише тоді, коли людина до цього готова, натякаючи, що для нього цей час був правильним у 2010 році. Він також розмірковує про те, що в цей час багато інших людей проходили через подібний досвід.

Він розповів:

«[Я] боровся з різними залежностями і депресією, з якою мені доводилося боротися роками – травмою, яку я отримав в дитинстві. Протягом багатьох років музика була моєю єдиною формою розради.

Це була єдина річ, яка дійсно давала мені відчуття, що в світі є надія. Завжди існувала якась форма музики або пісня, яка чекала на мене, щоб я її відкрив».


Тейлор додає:

«Я думаю, що одним з тих, хто допоміг мені зрозуміти це, був Джеймс Гетфілд. Коли він тільки почав свій шлях, тверезість, здоров’я і все таке, я подивився на нього і подумав: “Ну, чорт, якщо він достатньо сильний, щоб зробити це, можливо, і я зможу спробувати”.

[Тверезість] справила на мене настільки сильний вплив, що протягом багатьох років я дійсно намагався її дотримуватися. З’ясувавши це, я також зрозумів, що було так багато людей, які також йшли цим шляхом. Джеррі Кантрелл на той час якраз протверезів, і він почав збирати свої кроки докупи».


Корі Тейлор висловив думку, що для людей, які борються із залежністю, відмова від того, що протягом тривалого часу було важливим аспектом їхньої особистості, може бути неймовірно складним завданням.

«Це вимагає часу, зусиль, роботи»,

– сказав Корі.


«Я дійсно повинен віддати належне [Гетфілду] за те, що він надихнув мене на це… Це, безумовно, допомогло мені зрозуміти, що я не був самотнім у цьому. І це, безумовно, допомогло мені очистити голову і більше зосередитися. І знову почати писати – по-справжньому, по-справжньому писати».