Гітарист гурту «Metallica» Кірк Гемметт виступив на одній сцені з Елтоном Джоном

Гітарист гурту «Metallica» Кірк Гемметт виступив на одній сцені з Елтоном Джоном

Гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett) 30 квітня 2016 року долучився до виступу гурту Елтона Джона (Elton John) на майданчику The Colosseum готелю Caesars Palace у Лас-Вегасі, штат Невада, США. Разом із гітаристом Елтона Джона – Дейві Джонстоном (Davey Johnstone), Кірк виконав пісню «Saturday Night’s Alright For Fighting».

Після виступу Гемметт написав у своєму акаунті в Instagram:

«Для мене величезна честь і задоволення розділити одну сцену з такою легендою. Спасибі, Елтоне Джоне! Дейві Джонстон – чудовий гітарист, було честю грати разом із ним. Вперше я побачив його гру на концерті 1979 року під час туру «Madhouse Rock Tour» Еліса Купера (Alice Cooper) і він як слід задавав жару!!!»


Раніше, в інтерв’ю канадському журналістові Мітчу Лафону (Mitch Lafon), Кірк Гемметт повідав, що Елтон Джон був одним із кількох рок-виконавців, які справили величезний вплив на нього, коли він уперше відкрив для себе музику.

«Коли я був маленькою дитиною… Я вирішив зробити вилазку в музичний магазин і накупити альбоми тих виконавців, яких я чув по радіо. Це був Елтон Джон, це був Девід Бові (David Bowie), це були «KISS», це були «Thin Lizzy» і це були «Led Zeppelin».