«Metallica» в очікуванні натхнення

Робота над новим альбомом йде важко. Нині музиканти вокально-інструментального ансамблю «Metallica» роблять те, чим не займалися ніколи – викидають уже записані пісні в сміттєвий кошик.

Досі вся музика, яку складала Металіка, різними шляхами доходила до фанатів. Тепер же учасники гурту стурбовані тим, щоб ніхто і ніколи не почув приблизно половину з 30 пісень для нового альбому.

Нещодавно барабанщик Ларс Ульріх (Lars Ulrich) вийшов у чат на офіційному сайті гурту, metallica.com, де повідомив, що частина записаного матеріалу учасників Metallica “не порадувала”, тож її знищили, і тепер музиканти “розпочали другий раунд” – з піснями, що пережили цензуру.

«Metallica» планувала закінчити запис альбому до початку 2003 року. Однак Джеймс Гетфілд (James Hetfield) досить довго відходив від своїх проблем зі здоров’ям, a заміну басистові Джейсону Ньюстеду (Jason Newsted), який залишив гурт, так і не знайшли, тому вихід альбому відсунувся на невизначений термін. Нині, втім, разом із Металікою в студії тусується басист осиротілих після смерті лідера гурту  «Alice In Chains» Майк Айнез (Mike Inez), проте офіційно у складі гурту він не значиться, a музиканти Металіки кажуть, що всі басові партії для нового альбому виконує їхній продюсер Боб Рок (Bob Rock).

Незважаючи на те що черговий альбом «Metallica» вийде нескоро, шанувальники гурту зможуть почути новий запис Джеймса Гетфілда вже на початку лютого 2003 року, коли вийде альбом пам’яті кантрі-легенди Вейлона Дженнінгса (Waylon Jennings). Для цієї платівки фронтмен Металіки переспівав хіт Дженнінгса «Don’t You Think This Outlaw Bit’s Done Got Out Of Hand».

Ha офіційному сайті гурту Гетфілд так пояснив свою участь у цьому проєкті:

«Уперше я зустрів Вейлона, коли одна радіостанція захотіла, щоб я взяв у нього інтерв’ю. Я довго думав над питаннями, парочку мені навіть підкинув мій тато. А ще тато дав мені диск, щоб я взяв у Дженнінгса автограф для нього. Ho коли я дістав із сумки цю платівку, виявилося, що у Вейлона з собою кілька альбомів «Metallica», які він попросив підписати для ero сина. Кльово вийшло! Тож я дуже вдячний за можливість взяти участь у цьому проєкті. Приємно, що мені дозволено поставити своє клеймо ізгоя на його музику».

У записі пам’ятного диска, можливо, візьме участь той самий син Вейлона Дженнінгса, для якого Джеймс Гетфілд підписував свої платівки. Цікаво, що Шутер Дженнінгс (Shooter Jennings) та його гурт «Starrgun» грають ніяке не кантрі, a справжнісінький хард-рок. Як і їхні кумири – «Metallica».