Гурт «Metallica» обрав басиста

Музикантами вокально-інструментального ансамблю «Metallica» нарешті зроблено вибір. Новим басистом гурту став Роберт Трухільйо (Robert Trujillo), колишній учасник «Infectious Grooves», «Suicidal Tendencies», гурту Джеррі Кантрелла (Jerry Cantrell) (гітариста «Alice in Chains») і складу Оззі Осборна (Ozzy Osbourne).

З майбутньою заміною Джейсону Ньюстеду (Jason Newsted) музиканти гурту Металіка познайомилися в 1993-1994 роках, коли вони, «Suicidal Tendencies» і «Danzig» гастролювали Європою. Джеймс Гетфілд (James Hetfield) згадує:

«Я пам’ятаю, був здивований, побачивши Роба, цього монстра на басу. Він надає грізної нової сили групі, і змушує нас прискорюватися… Ми всі відчували цю приголомшливу магію між чотирма нами. Це було щось, що не піддається опису. Ми всі просто зрозуміли це. Боб Рок (Bob Rock) сказав нам одразу після джему, що це звучало як Boeing 747-й, що злітає».

Зараз басист репетирує з новими колегами, готуючись до літнього турне Summer Sanitarium tour, що починається 4 липня 2003 року. На новому альбомі Металіки «St. Anger», що виходить 10 червня 2003 року, Роб не з’явиться – в альбомі залишаться партії, зіграні продюсером Бобом Роком. Але Трухільйо офіційно названий постійним учасником гурту Металіка і гратиме в майбутніх релізах.

Гурт «Suicidal Tendencies» було створено 1982 року, Роберт Трухільйо у складі з 1990-го, а пізніше він сформував сторонній проєкт «Infectious Grooves» з вокалістом «Suicidal Tendencies» Майком Муіром (Mike Muir). У 1994-му «Suicidal Tendencies» розходяться і Трухільйо стає басистом Оззі, гастролює з 1999 року, записував альбом «Down to Earth» (2001), переписував партії баса для перевидання «Blizzard of Ozz» (1980). Останній, 4-й альбом «Infectious Grooves» – «Mas Borracho» вийшов 2000-го. Останньою студійною роботою Роба залишається альбом Кантрелла «Degradation Trip» (2002). Донедавна Трухільйо збирався грати з групою Оззі на фестивалі Ozzfest, але тепер тому доведеться підшукувати нового басиста.

Роберт вибачається:

«Я маю сказати Оззі, Шарон, Заку, Майку Бордіну (Mike Bordin), що команда і сім’я для мене все. Любов і повага моїй родині на 100 відсотків. Я дуже розпалений, схвильований і сподіваюся на нове турне з моїми братами по Metallica».