Дейв Мастейн назвав улюблені пісні гурту «Metallica»

Фронтмен гурту «Megadeth» Дейв Мастейн (Dave Mustaine)

Фронтмен гурту «Megadeth» Дейв Мастейн (Dave Mustaine) розповів у своєму інтерв’ю для видання LA Weekly про переїзд із Нью-Йорка до Каліфорнії після звільнення зі складу вокально-інструментального ансамблю «Metallica» в далекому 1983 році.

«Я постійно дивився у вікно і це було нестерпно боляче… Тому що я згадував, як жив із ними, без роботи, без грошей, без доходу,

– розповідає Мастейн. –

Вони посадили мене на автобус без грошей. У мене не було грошей навіть на їжу. Взагалі нічого. Я сів в автобус і вирушив у чотириденну подорож без їжі та води. Ця поїздка довжиною в чотири дні була справжнім пеклом. Я вчився жебракувати. Як змусити людей купити тобі випивку, щоб можна було всю ніч проспати в автобусі? [сміється] Я ніколи в житті не робив цього. Гроші – ключ до вирішення всіх проблем. Але що, якщо їх немає навіть на телефонний дзвінок? Досить кепсько».


Мастейна запитали про улюблену пісню з тих, що були написані ним для дебютної платівки «Kill ‘Em All» (1983) гурту «Metallica».

«Моя улюблена? Хммм. Гарне запитання,

– відповів Дейв. –

Знаєш, мені подобаються «Phantom Lord» і «Metal Militia», тому що вони дуже цікаві. Але якщо ви питаєте про улюблену пісню Металіки, яку написав я, то моя відповідь – «The Call Of Ktulu» («Ride The Lightning»). Вона сама по собі. Коли у вас є пісня, яка гідно і самодостатньо виглядає без слів, це велика справа».


На заміну Мастейну, який був гітаристом Металіки, прийшов Кірк Гемметт (Kirk Hammett). Після залишення Металіки, Мастейн створив гурт «Megadeth», з яким й досяг світового визнання.

Дейв Мастейн ворогував з колишніми товаришами понад два десятиліття, перш ніж залагодив розбіжності кілька років тому. І взяв участь у серії концертів у складі «Великої четвірки» («The Big Four»), поряд з учасниками гурту «Metallica», під час ювілейного туру 2011 року на честь 30-річчя гурту Металіка.

У травні 2012 року Дейв Мастейн вибачився перед Джеймсом Гетфілдом (James Hetfield) за публічне обговорення створення “супергрупи”, до якої входили Мастейн, Гетфілд, Ульріх і басист «Megadeth» Девід Еллефсон. В інтерв’ю виданню «So What!» Джеймс Гетфілд сказав з цього приводу:

«Я бачу, що Мастейн став стриманішим. Він став менш склочним. Але я бачу, що в пресі він часто говорить про джеми і створення альбому з нами. Усе це божевілля. Я прочитав це і сказав собі: “Тримайся. Це той самий Дейв, про якого ми хотіли забути. Знаєш, брудний рот, який тараторить без зупинки. Але в ньому є справжність,

– додає Гетфілд. –

Часто він не думає, перш ніж щось зробити. До того ж усі ці слова сказані з благими намірами».