Адвокати гурту «Metallica» подали до суду на канадський триб’ют-гурт «Sandman»

Канадський триб’ют-гурт «Sandman», що виконує пісні вокально-інструментального ансамблю «Metallica» та до складу якого входить Джо Ді Таранто (Joe Di Taranto) («Warmachine»), заявив, що отримав від Металіки повідомлення про припинення і заборону на продовження діяльності.

Джо Ді Таранто написав на своїй Facebook-сторінці:

«Можливо, це хтось знає, а хтось ні, але, крім «Warmachine», я також граю в різних триб’ют-гуртах, зокрема й триб’ют-команді, яка називається «Sandman». І минулого вечора, опинившись на майданчику перед нашим виступом у Лондоні, ми отримали папери від адвокатів Металіки з приписом «Cease & Desist”. Однак кумедно!»

З трохи менш ніж 800 послідовниками на Facebook, «Sandman» викрито на використанні “офіційного стилізованого логотипу… або спробах реклами концертних виступів з його використанням на Facebook та Youtube”.

Нагадаємо, що гурт Металіка вже не вперше подає позови щодо захисту свого товарного знака. Наприклад, у січні 1999 року вони висунули позов проти Victoria’s Secret, які продавали помаду під назвою «Metallica». Фірма досягла з групою мирової угоди. У 2000 році група подала позов проти парфумів «Metallica», які продавалися в магазинах Neiman Marcus.

Канадський триб'ют-гурт «Sandman»