«Metallica» отримала нагороду Греммі за найкраще метал-виконання за пісню «72 Seasons»

«Metallica» отримала Греммі за найкраще метал-виконання за пісню «72 Seasons»

Вокально-інструментальний ансамбль «Metallica» отримав нагороду «Греммі» (Grammy Awards) в номінації «Найкраще метал-виконання» (Best Metal Performance) на 66-й щорічній церемонії вручення премії (66th Annual Grammy Awards) за заголовний трек свого альбому «72 Seasons». Подія відбулась ввечері 4 лютого 2024 року в Лос-Анджелесі (Los Angeles, CA).

Металіка отримала нагороду під час попередньої телевізійної частини шоу в Nokia Theatre, перемігші в одній з трьох номінацій, в яких вона були номінована, випередивши пісні гуртів «Disturbed», «Ghost», «Slipknot» і «Spiritbox».

Басист «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo), приймаючи нагороду для гурту, сказав наступне:

«Гаразд, вау, неймовірно! Я просто хочу сказати, що Ларс [Lars Ulrich], Джеймс [James Hetfield] і Кірк [Kirk Hammett] не змогли бути тут, тому що вони зі своїми сім’ями, а як ви знаєте, сім’ї – це все для всіх нас. Це на першому місці. Я живу в Південній Каліфорнії, тому мені трохи легше.

Ми хочемо подякувати Грегу Фідельману [Greg Fidelman], нашому неймовірному продюсеру, і нашій команді звукорежисерів, дивовижній команді. Одна з найкращих команд на світі.

Це як сім’я, коли ви робите такий альбом, ви джемите, ви співпрацюєте, дух 72 Seasons, який є вашою молодістю, і створюєте музику разом. Тримайте ці інструменти у своїх руках. Давайте збережемо молодь, яка створює музику, і збережемо мрію живою! Величезне вам дякую!»


«Metallica» також була номінована в категорії «Найкраще рок-виконання» (Best Rock Performance) з піснею «Lux Aeterna» (нагорода дісталася «Not Strong Enough») і в категорії «Найкращий рок-альбом» (Best Rock Album), яка в підсумку дісталася «Paramore» за пісню «This Is Why».«Греммі» (Grammy Awards) — музична нагорода американської Академії звукозапису, одна з найпрестижніших музичних відзнак у світі. Її вручають з 1958 року. Переможців визначають голосуванням уповноважених членів Академії звукозапису.