Нова книга про альбом «Metallica» (a.k.a. «The Black Album») гурту Металіка

Видавництво Bloomsbury Publishers випускає книгу під назвою «Metallica’s Metallica» в рамках знаменитої серії “33 1/3” від автора Девіда Маскіотра (David Masciotra). Зрозуміло, що ця книга присвячена саме однойменному альбому вокально-інструментального ансамблю «Metallica».

«Для своєї праці я опитав основних творців альбому, включно з теперішніми учасниками Металіки: Джеймсом Гетфілдом, Ларсом Ульріхом і Кірком Гемметтом, а також колишнім басистом Джейсоном Ньюстедом та колишнім продюсером гурту Бобом Роком»,

– каже Маскіотра.

«Книжка обов’язкова для прочитання всім шанувальникам гурту і металу/року в принципі, оскільки я висвітлюю особисті деталі, отримані прямо від членів команди, які створювали «Чорний альбом». До того ж я розглядаю значення музики «Metallica» поряд із філософським контекстом».

 

Офіційний опис книжки свідчить:

«1991 року Металіка випустила однойменний, п’ятий студійний альбом, який згодом став відомий світові як “Чорний альбом”. З моменту свого релізу платівка розійшлася накладом понад 30 мільйонів копій і стала видним монументом у пантеоні найвидатніших рок-записів. Книжка, яка вперше розповідає про коронованих королів металу в рамках серії “33 1/3“, дає читачам безпрецедентне розуміння історії навколо знакового альбому одного з найбільш культових колективів у світі. Написана з прямотою й особистим доступом до всіх членів Металіки та Боба Рока, продюсера “Чорного альбому”, книжка здатна передати результати бесід Девіда Маскіотра з Джеймсом Гетфілдом, Ларсом Ульріхом, Кірком Гемметтом, Джейсоном Ньюстедом і Бобом Роком з хірургічною точністю та майстерним стилем. Маскіотра зустрічає читачів у студії звукозапису, надаючи їм звіт «Metallica» про те, як їхня найпопулярніша та найзнаменитіша платівка народжувалася й крок за кроком підкорювала радіостанції та стадіони по всьому світу».

 

«Маскіотра не просто розмовляє з групою про створення альбому, а й звертається до історій, які стали для пісень натхненням»,

– йдеться у прес-релізі.

«Читачі не тільки дізнаються подробиці “Чорного альбому”, а й куди ближче познайомляться з людьми, які його створювали. Маскіотра доводить, що Металіка не даремно піднялася на п’єдестал, а також переконливо захищає агресію, свободу і дух непокори, які знайшли відображення в хеві-металі».


Книжка матиме 128 сторінок і 7 розділів і надійде в продаж 24 вересня 2015 року. А зараз вона доступна для попереднього замовлення на сайті видавництва.

Книга «Metallica's Metallica» від Девіда Маскіотра (David Masciotra)