Ларс Ульрих вручив премію «Music Industry Trusts» організатору фестивалю «Glastonbury» Майклу Івісу

Організатор фестивалю “Ґластонбері” (Glastonbury Festival) Майкл Івіс (Michael Eavis) був відзначений премією “Music Industry Trusts” за видатний внесок у розвиток живої музики Великої Британії. Церемонія вручення відбулася в готелі Grosvenor House у Лондоні в понеділок, 3 листопада 2014 року. Coldplay, Доллі Партон (Dolly Rebecca Parton) і Пол Маккартні (Paul McCartney) віддали належне Майклу Івісу у відеозверненні. А барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) був присутній на церемонії особисто.

Ларс почав свою промову словами:

«Ви знаєте, Майкл Івіс є найбільшою рок-зіркою Англії. А знаєте, чому? Тому що він не прагне до цього. Майкл – це центральна фігура фестивалю Ґластонбері, а фестиваль Ґластонбері є найважливішою подією в році для британської музики».


Ульріх також згадав виступ гурту «Metallica» на цьогорічному фестивалі:

«Я й уявити собі не міг, що таке трапиться. Мені здавалося, що це поза досяжністю, і після десяти років надій я, нарешті, опинився там».

Нагадаю, що гурт Металіка був хедлайнером “Glastonbury Festival” 28 червня 2014 року (поряд з інді-рокерами «Arcade Fire» і «Kasabian»). А не далі як 30 жовтня 2014 року Івіс виключив ймовірність участі «Fleetwood Mac» або «Queen» як хедлайнерів наступного, 2015 року. Однак «AC/DC», «Muse» і Кейт Буш досі залишаються фаворитами.

Ларс Ульрих вручив премію «Music Industry Trusts» організатору фестивалю «Glastonbury» Майклу Івісу