Кірк Гемметт розповів про фільм жахів, який змусив його спати з увімкненим світлом “наступні чотири місяці”

Гітарист гурту «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett)

Гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт відомий своєю пристрастю до жахів. Він колекціонує старовинні пам’ятні речі з фільмів жахів, є шанувальником культових фільмів жахів і навіть писав власні моторошні історії.

Нещодавно Гемметт дав інтерв’ю для передачі «Metal And Monsters» каналу Gibson TV, в якому обговорював монстрів, метал та пам’ятні речі з фільмів жахів. Під час цього інтерв’ю він також розповів про деякі зі своїх улюблених фільмів жахів, які справили на нього сильний вплив у дитинстві.

«Я пам’ятаю, як подивився “Техаську різанину бензопилою” (Texas Chainsaw Massacre), коли він був новим фільмом,

– сказав Гемметт.

На вулиці здійнявся галас, і всі говорили про нього. Я пам’ятаю, як пішов на нього і по-справжньому злякався, тому що до того моменту не було такого фільму, який був би настільки яскравим і страшним у своїй жорстокості. Нічого подібного не було. Я пам’ятаю, як ми з друзями виходили з кінотеатру, хитаючи головами і кажучи: “Вау”, і дивлячись один на одного, дивуючись: “Ми щойно це бачили?!”. Це був справжній досвід».


В тому ж інтерв’ю він розповів про класику жахів 1973 року – фільм «Екзорцист» (The Exorcist), пояснивши, як він вплинув на нього як на дитину-католика, що зростала в католицькому середовищі.

«Я думав, що злочинці з цього фільму прийдуть за мною наступним,

– сказав він.

Це був щирий страх, коли ми були дітьми. Наступні чотири місяці я спав з увімкненим світлом щоночі».


Кірк також обговорив перший альбом «Black Sabbath» і сказав, що почувши його, він вперше відчув, що жах і музика об’єдналися разом.

«Пам’ятаю, мені було 16 років, я був з компанією друзів, і ми пішли в похід. Це було вночі, біля багаття, і хтось поставив перший альбом Sabbath. Я ніколи не чув його раніше, і я дійсно злякався! Я не міг повірити в це. Це було схоже на фільм жахів».


Повністю інтерв’ю можна подивитися нижче.