Новини про Джейсона Ньюстеда

Група «Supernova»

Супернова супергрупа «Supernova», що складається з трьох іменитих учасників, – басист Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) (Metallica, Voivod), гітарист Гілбі Кларк (Gilby Clarke) (Guns n’ Roses, Kills For Thrills) і барабанщик Томмі Лі (Tommy Lee) (Motley Crue), – має намір піти по стопах INXS, зайнявшись пошуком соліста за допомогою телевізійного реаліті-шоу. Старт другого сезону шоу “Rock Star” заплановано вже на цю весну.

На сьогоднішній день, за визнанням музикантів, жоден з них не вважає себе гідним місця біля мікрофона, тому ансамблю терміново потрібен вокаліст.

Реаліті-шоу “Rock Star” триватиме до осені. Одразу після того, як зоряне тріо зупинить свій вибір на єдиному й неповторному солістові, «Supernova» розпочнуть запис дебютної платівки. На початок 2007 року поки що безголосою групою вже заплановано перше турне.

P.S. Утім, ще до старту шоу продюсерам проекту належить вирішити проблему з його назвою. Виявляється, під іскрометною вивіскою Supernova вже творять невідомі каліфорнійські панки.