Новини від Дейва Мастейна

Новини від Дейва Мастейна

«Друзі!

Завтра я поїду зі своєю сім’єю в Нешвілл, де почну роботу над зведенням нового альбому. Джефф уже як кілька днів цим займається, а я щойно закінчив роботу над реміксами в моїй домашній студії.

Оформлення до реміксів майже зібрано, до речі, як і кредити. Це означає, що якщо (я сподіваюся) ви прочитаєте їх, то у вас не буде запитань на кшталт “хто зіграв яке соло”.

Я сумніваюся, що хтось із вас помітив це: люди роками вважали, що в пісні “Sweating Bullets” співається “Thinking down to your level”. Взагалі-то, там завжди було “Sinking down to your level”, і тепер помилка в тексті зникне.

Також я розмірковую, чи не викласти на прослуховування нову пісню, але я ще пам’ятаю висловлювання деяких людей про те, що я завжди виставляю найважчу пісню, тим самим обманюючи всіх вас. Тож я не можу вирішити, чи чекати мені, доки звукозаписна компанія і менеджмент дадуть мені “зелене світло”, чи поїхати на “червоне”, зробивши все своїми власними силами.

Нарешті, скоро я почну обмірковувати, де і коли я знову почну грати. Питання полягало в тому, під яким приводом, де і з ким. Я запитав Вінні та Джиммі, чи хочуть вони грати, і вони згодні. Тепер це проблема часу, першого тижня продажів записів і континенту.

У підсумку я можу поїхати в Європу і Велику Британію, поки звідти надходять запити. Але я впевнений, що поїду в Японію і дам серію концертів у США і Південній Америці в наступні два роки».

 

За матеріалами forums.megadeth.com