Шведський метал-ютубер Ола Енґлунд назвав “музикою старих людей” нову пісню гурту «Metallica»

Гурт «Metallica»

Шведський метал-ютубер Ола Енґлунд (Ola Englund) заявив, що хоча йому подобається нова пісня «Lux Æterna» вокально-інструментального ансамблю «Metallica», він вважає її “музикою старих людей”.

Нещодавно у щотижневому відеоролику Ола зазначив, що «Lux Æterna» відноситься до тих пісень, які затягують тим сильніше, чим більше ти їх слухаєш.

Ола також сказав, що “рокабільна” атмосфера пісні є результатом старіння гурту, і пожартував, що її класичне звучання – це “музика людей похилого віку”.

«Це нова пісня Металіки, продюсування чудове. Пісня… гаразд… [сміється] Це хороша пісня, чим більше я її слухаю, тим більше вона мені подобається, очевидно. Але це дуже рокабіллі, пісня типу для водіння автомобіля. Знаєте, для мене вона звучить так, ніби Металіка старіє. У цьому є якийсь сенс? Так, вони звучать старими. У них є трохи Motörhead і, можливо, навіть Megadeth у цьому рифі. Але я думаю, що вони вже старі люди, і це музика для людей похилого віку, це нормально. Вона все ще до певної міри приємна».


Ола Енґлунд відповів на деякі коментарі шанувальників про «Lux Æterna» – зокрема, тих, хто стверджує, що стиль гри Ларса на барабанах може бути занадто відшліфованим.

«Очевидно, що це нова пісня Металіки і люди повинні скаржитися. Так що люди вже скаржаться на звучання барабанів. Знаєте, у «Metallica» була історія дивних виборів, коли справа доходила до барабанних партій. [На] «St. Anger» малий барабан був по суті бочкою для нафти, і люди скаржилися на це. Але, знаєте, це зробило альбом таким, яким він є. Зараз люди нарікають на барабани».

 

«Я не знаю, чи помітили ви, але на початку пісні досить багато звуків подвійної бас-бочки. А у Ларса останнім часом не найкраща репутація, коли справа доходить до подвійної бас-бочки.

Я маю на увазі, згадайте «One»… це був його розквіт. А зараз, можливо, не його розквіт. Але в пісні він дуже добре влучив у ціль. Може, він тренувався, знаєте, таке могло статися. Знаєте, люди можуть стати кращими. Як вам таке?»