Кавер-версія пісні «Whiplash» гурту «Metallica» у виконанні гурту «Pantera» та Джейсона Ньюстеда. Відео

Кавер-версія пісні «Whiplash» гурту «Metallica» у виконанні гурту «Pantera» та Джейсона Ньюстеда.

15 липня 1994 року гурт «Pantera» був на піку своєї популярності, граючи на підтримку альбому №1 того року «Far Beyond Driven» в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Тільки-но вони наближалися до кінця свого сету на шоу в Event Center Arena, вони запросили приєднатися до них на сцені ще одну рок-ікону – басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсона Ньюстеда (Jason Newsted) – щоб сформувати спеціальну супергрупу, яку Філ Ансельмо (Philip Hansen Anselmo) дотепно охрестив «Pantallica».

Спочатку зоряний колектив вразив гучним виконанням видатної пісні «Seek and Destroy» гурту Металіка. Це виконання приємно вразило відвідувачів концерту, але натовп був готовий до ще одного, можливо, ще більшого і кращого сюрпризу.

Далі, тимчасово утворений гурт «Pantallica» заграв ще одну пісню з альбому Металіки «Kill ‘Em All» – «Whiplash». Але на цей раз учасники Пантери помінялися ролями: Ансельмо взяв гітару Даймбега Дарелла (Dimebag Darrell), а Даймбег повністю взяв на себе вокал. Партію на басу виконав Джейсон Ньюстед. “Acting like a maniac” !

Як це виглядало, ви можете подивитися на відео нижче: