Ларс Ульріх розповідає про створення записів гурту «Metallica»

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) сказав, що не можна романтизувати процес створення записів Металіки, нарікаючи на те, що з роками він став більш складним і затяжним.

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

«72 Сезони» – це 11-й альбом за 42-річну кар’єру гурту «Metallica», з яких лише три були випущені за останні півтора десятиліття. У нещодавньому інтерв’ю для видання «Metal Hammer» Ларс Ульріх розповів про розчарування від того, що

«сидиш, блядь, з сімнадцятьма різними версіями якогось з’єднувального бриджу з третього гітарного соло».


Барабанщик Металіки зазначив:

«У свої 20-30 років я був до біса інстинктивним і правильним. Що б ми не робили, ми ніколи не приймали поганих рішень. Зараз є 10 різних способів зробити все. Зі збільшенням вашого досвіду зростає і кількість варіантів: “Гей, це чудовий риф. А що буде, якщо зробити його трохи повільнішим? Що буде, якщо ми змінимо тональність?”. Раптом у тебе з’являється сім довбаних версій цього рифу, і ти сидиш і витрачаєш цілий день на те, яка з них краща».


Успіх гурту «Metallica» посприяв цій ситуації, зазначив Ларс.

«Коли ми записували «Ride the Lightning» і повинні були вийти зі студії у п’ятницю 28-го, у нас не було можливості записати його 29-го, тому що у нас не було грошей»,

– сказав він.

«Тож запис закінчився 28-го. І що вони тепер зроблять? Викинуть нас з нашої власної студії?»


Ульріх підсумував:

«Записати альбом – це просто прийняти 12 247 рішень протягом 18 місяців, і ви сподіваєтесь, що ви прийняли більше правильних рішень, ніж неправильних. І навіть тоді ви не будете знати напевно ще кілька років, тому що ви все ще під кайфом від процесу. …Хотілося б романтизувати це і сказати, що ми сідаємо і є мета, але це, в основному, просто робота. Ти пишеш одну пісню, потім іншу, і врешті-решт у тебе виходить альбом».


Одне з найбільших розчарувань Ларса Ульріха, яке він відчуває сьогодні, – це те, як часто він “занурюється в майбутнє”

«Я проводжу більше часу в майбутньому, ніж звертаю увагу на своє оточення: “Що ми будемо робити в 2026 році?” абощо. Мені потрібно більше часу проводити в сраному сьогоднішньому часі».


Гурт «Metallica» розпочав світове турне «M72 World Tour». Тур триватиме до 2024 року, а дати в Північній Америці заплановані на серпень-листопад цього року і серпень-вересень наступного року.