Рон МакҐовні пояснив свої висловлювання щодо учасників Металіки

Рон МакҐовні (Ron McGovney), колишній басист гурту «Metallica»

Рон МакҐовні (Ron McGovney), колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica», нещодавно прояснив свої висловлювання щодо колишніх колег по гурту – Джеймса Гетфілда (James Hetfield) та Ларса Ульріха (Lars Ulrich). У своєму пості в Твіттері МакҐовні пояснив, що він не “говорив лайно” про когось, а просто ділився своїм поглядом на історію гурту.

МакҐовні ділиться спогадами про час, проведений з Металікою, детально описуючи ранні дні їхнього становлення і внесок кожного учасника в успіх гурту. В одному зі своїх попередніх спілкувань з шанувальниками в соціальних мережах Рон розповів про пісню «One» і заявив, що насправді ця пісня не була для «Metallica» такою, що врятувала їхню кар’єру. Пізніше колишній басист також торкнувся міфів про Ларса Ульріха.

Незважаючи на шанобливе ставлення до своїх колишніх колег по групі, Рон отримав критику від фаната «Metallica», який хотів дізнатися, чому басист “говорив лайно” про Джеймса Гетфілда і Ларса Ульріха. У своїй відповіді фанату МакҐовні пояснив, що не вся історія є позитивною, але важливо визнавати і вчитися як на хорошому, так і на поганому досвіді.

Рон поспішив уточнити, що він як і раніше поважає всіх своїх колишніх колег по групі, незважаючи на будь-які розбіжності або негативний досвід, який вони могли мати в минулому. Він також зізнався, що завжди ставився з повагою до Гетфілда. Коли мова зайшла про його стосунки з Ларсом Ульріхом, Рон заявив, що у нього також не було жодних проблем з ним. Згадавши свої попередні коментарі про Дейва Мастейна (Dave Mustein), МакҐовні підтвердив, що у них були свої злети і падіння, але він все одно поважає вокаліста «Megadeth».

«Я ні про кого не говорю нісенітниць. Це просто історія гурту. Не вся історія позитивна. Буває хороша і погана. Я все ще фанат гурту. Я завжди поважав Джеймса. У мене були хороші стосунки з Ларсом. У нас із Дейвом були злети і падіння, але я все одно поважаю його».Зрештою, пояснення МакҐовні показує, що він все ще відчуває глибоку любов і повагу до гурту «Metallica» та всіх її учасників, навіть після всіх цих років. А для шанувальників гурту це нагадування про те, що, незважаючи на будь-які розбіжності або негативний досвід, спадщина гурту все ще залишається однією з найважливіших в історії хеві-металу.