Рон МакҐовні: «Ларс Ульріх був “місцевим генієм” Металіки»

Гурт «Metallica» у березні 1982 року

У нещодавній серії твітів колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Рон МакҐовні (Ron McGovney), розмірковував про ранню історію гурту, віддавши належне Ларсу Ульріху (Lars Ulrich), який побачив потенціал гурту задовго до того, як його побачив хтось інший.

МакҐовні почав розмову з ностальгічної фотографії Металіки, зробленої у березні 1982 року, висловивши своє захоплення ранніми днями гурту.

«Бачите цей вираз на моєму обличчі? Це той самий вираз, який я маю зараз, дивлячись на цю фотографію, зроблену в березні 1982 року».


 

Коли його запитали про те, хто кращий композитор – Джеймс Гетфілд (James Hetfield) чи Дейв Мастейн (Dave Mustaine), Рон МакҐовні однаково похвалив обох за їхні здібності до написання пісень, сказавши:

«Рівні. Обидва чудові автори пісень».


 

Коли інший з коментаторів попросив Рона назвати справжнього провидця гурту на той час, він назвав Ларса Ульріха “місцевим генієм” [resident genius], написавши:

«Ларс. Він побачив потенціал гурту, який решта з нас не помітили».


 

Рон МакҐовні (Ron McGovney) у своєму Твіттері достатньо часто розвінчує деякі популярні міфи про своїх колишніх колег по гурту.

Незважаючи на те, що кар’єра Рона МакҐовні в Металіці була короткою, він був одним з небагатьох, хто бачив перші роки існування гурту. Після свого виходу з гурту, він розставляє всі крапки над “і” щодо різних чуток і міфів, які виникли за ці роки.