Кавер-версія пісні «The Unforgiven» у виконанні гурту «Cage The Elephant». Аудіо

Гурт «Cage The Elephant»

Кавер-версія пісні «The Unforgiven» вокально-інструментального ансамблю «Metallica» у виконанні американського рок гурту «Cage The Elephant» сьогодні до вашої уваги в рамках рубрики “Триб’юти та кавери”. Ця кавер-версія була записана в рамках створення музичного триб’ют-альбому «The Metallica Blacklist».

«The Unforgiven» («Непрощений») — четверта пісня зі студійного альбому з назвою «Metallica», що вийшов в 1991 році. Пісня зачіпає тему боротьби індивіда проти зусиль тих, хто намагається підкорити його.

Барабанщик гурту Ларс Ульріх (Lars Ulrich) розповів, що гурт хотів спробувати щось нове з ідеєю балади — замість стандартних мелодійних куплетів і важких приспівів (як у піснях «Fade To Black», «Welcome Home (Sanitarium)» і «One»), гурт вирішив зіграти куплети з перевантаженою гітарою, а приспів зіграти м’яко і мелодійно на класичній гітарі. Звук інтро було взято з фільму 1960 року «The Unforgiven» і трохи перероблено, про що розповів фронтмен гурту Джеймс Гетфілд (James Hetfield) в документальному фільмі «Classic Albums: Metallica — Metallica».


Cage The Elephant – The Unforgiven (The Metallica Blacklist):