Рон МакҐовні розвінчує міфи про Ларса Ульріха та Металіку

Колишній басист гурту «Metallica» Рон МакҐовні (Ron McGovney)

Колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Рон МакҐовні (Ron McGovney) у своєму Твіттері розвінчав деякі популярні міфи про своїх колишніх колег по гурту.

Незважаючи на те, що кар’єра Рона МакҐовні в Металіці була короткою, він був одним з небагатьох, хто бачив перші роки існування гурту. Після свого виходу з гурту, він розставляє всі крапки над “і” щодо різних чуток і міфів, які виникли за ці роки.

Нещодавно МакҐовні відреагував на твіт, який містив інтерв’ю 1985 року з барабанщиком гурту Ларсом Ульріхом (Lars Ulrich). В самому інтерв’ю, його автор Стів Ньютон (Steve Newton) стверджував:

«Metallica» були вперше сформовані в 1980 році після того, як Ульріх переїхав до передмістя Лос-Анджелеса, у Норволк [Norwalk], зі своєї рідної Данії. Він зустрівся з ритм-гітаристом/вокалістом Джеймсом Гетфілдом, найняв соло-гітариста і басиста (вже не учасника гурту), і група почала грати свій “дуже європейський за звучанням” хард-рок в лос-анджелеських клубах, таких як Whiskey A Go Go, Roxy і Troubadour».


У своїй відповіді колишній басист виправив дезінформацію про те, де жив Ульріх на початку існування Металіки. МакҐовні спростував ці чутки у своєму твіті:

«Ларс ніколи не жив у Норволку [Norwalk], підтверджено тим, хто “вже не учасник гурту” :)».Потім Рон отримав запитання щодо гри Ларса в теніс. Шанувальник хотів дізнатися, чи бачив МакҐовні коли-небудь, як Ульріх грає в теніс. Екс-басист Металіки відповів, що ніколи не бачив, як Ларс грає в теніс, але у барабанщика була шкарпетка Джиммі Коннорса (Jimmy Connors), прикріплена до дошки на стіні його спальні. Ця маленька цікавинка може дати фанатам уявлення про особистість Ульріха та його інтереси поза музикою.

«Я ніколи не бачив, як Ларс грає в теніс. Але у нього була шкарпетка Джиммі Коннорса, прикріплена до дошки на стіні його спальні».Також Рону поставили запитання про Ллойда Гранта (Lloyd Grant), відомого своїм внеском у пісню «Hit the Lights» гурту «Metallica». Шанувальник хотів дізнатися, чи був Грант коли-небудь офіційним учасником гурту. МакҐовні підтвердив, що Грант ніколи не був учасником гурту, але описав його як “хорошого хлопця”. Це розвіяло ще одну чутку, яка циркулювала роками.

«Хороший хлопець, але ніколи не був учасником «Metallica».