Тар’я Турунен поділилася кавером зі свого альбому «Rocking Heels: Live At Metal Church» на пісню «The Unforgiven» гурту «Metallica»

Tarja Turunen - «Rocking Heels: Live At Metal Church»

Фінська симфо-метал співачка та композиторка, колишня вокалістка гурту «Nightwish» Тар’я Турунен (Tarja Turunen) поділилася відео, на якому вона виконує кавер на пісню «The Unforgiven» вокально-інструментального ансамблю «Metallica». Трек увійде до нового концертного альбому співачки «Rocking Heels: Live At Metal Church».

Ця робота була записана під час виступу у церкві перед 300 обраними шанувальниками. Виступ відбувся перед фестивалем Wacken Open Air у Німеччині у 2016 році. Тар’я презентує унікальні аранжування класики року та хеві-металу своїх улюблених виконавців, серед яких «Numb» («Linkin Park»), «Alias» («In Flame»), «The Unforgiven» («Metallica»), пісні Джо Сатріані (Joe Satriani) та «Slipknot», а також пісня «Nightwish» та авторські композиції Тар’ї.

«Rocking Heels: Live at Metal Church» – це документальний запис особливого концерту в ідилічній атмосфері церкви Вакен (Wacken Church).  Він вийде 11 серпня 2023 року на лейблі earMUSIC і стане першим випуском концертної серії «Rocking Heels».

Сет-лист альбому:

  1. Always With Me, Always With You (Joe Satriani)
  2. Numb (Linkin Park)
  3. Alias (In Flames)
  4. Vermillion Pt. 2 (Slipknot)
  5. Trust (Megadeth)
  6. Ohne Dich (Rammstein)
  7. Afterlife (Avenged Sevenfold)
  8. The Living End (Tarja)
  9. The Unforgiven (Metallica)
  10. Sleeping Sun (Nightwish)
  11. I Walk Alone (Tarja)
  12. Ave Maria (Tarja)

Відео виконання Тар’єю Турунен каверу на пісню «The Unforgiven» гурту Металіка, ви можете подивитися нижче.


Tarja Turunen – The Unforgiven (Official Live Video):