Джеймс Гетфілд – Ларсу Ульріху: «Будь ласка, не треба більше тортур». Відео

Джеймс Гетфілд (James Hetfield) та Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Під час нещодавнього виступу, який зняв один із фанатів, фронтмен вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) не зміг приховати свою нелюбов до малого барабану. У перерві між піснями Гетфілд озирнувся на Ларса Ульріха (Lars Ulrich), щоб дізнатися, чи готовий він до наступного треку. Й запитав у нього:

«Малий барабан в порядку?»

Ульріх відповів тоном малих барабанів у стилі «St. Anger». Гетфілд відреагував на барабани і сказав:

«О боже, знову «St. Anger». Будь ласка, не треба більше тортур».


Незважаючи на те, що Джеймс жартує про тон малого барабану на сцені, Ларс поділився в інтерв’ю з Едді Транком (Eddie Trunk) у 2020 році, що він не шкодує про свій вибір тону малого барабана. Він пояснив:

«Я стовідсотково підтримую це, тому що на той момент це була правда. Ми працювали над рифом. Гетфілд грав риф у контрольній кімнаті. Я забіг у кімнату звукозапису і зіграв пару тактів поверх цього рифу, але забув увімкнути малий барабан. А потім ми прослухали запис, і я подумав: «Вау! Цей звук дуже підходить до рифу, і він звучить дивно дивно і круто».

 

Ви можете подивитися на реакцію Джеймса Гетфілда на гру Ларса Ульріха на малому барабані у стилі «St. Anger» на відео нижче.