Джейсон Ньюстед з дружиною Ніколь анонсують художню виставку та благодійний концерт

Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) з дружиною Ніколь (Nicole Newsted)

Колишній басист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джейсон Ньюстед (Jason Newsted) та його дружина Ніколь (Nicole Newsted) анонсували виставку «Like Mind», яка відбудеться у Lighthouse ArtCenter в Текесті, штат Флорида (Tequesta, Florida). На цій виставці будуть представлені їхні індивідуальні великі і малі роботи. Куратором виставки є Джанін Мейсон (Janeen Mason), а спонсорами – First Republic Bank, iHeartRadio та журнал «Юпітер».

Виставка триватиме з 19 січня по 1 березня наступного 2023 року. Прийом на честь відкриття виставки, спонсором якого виступає юридична фірма Meyer Law Firm, відбудеться у четвер, 19 січня 2023 року, з 17.00 до 19.00. 11 лютого 2023 року з 19.00 до 21.00 в галереї відбудеться благодійний концерт, який стане камерним вечором з Джейсоном та його друзями і буде обмежений сотнею квитків вартістю 100 доларів за квиток. Відвідування виставки є безкоштовним для членів клубу, а для тих, хто не є членом клубу, пропонується зробити благодійний внесок у розмірі 5 доларів США.

Шестиразовий володар премії «Греммі» і член Залу слави рок-н-ролу, Джейсон відомий своїм внеском у творчість гурту Металіка з 1986 по 2001 рік. Окрім своїх численних музичних досягнень, він є художником-самоучкою. Його перша виставка візуального мистецтва відбулася у травні 2010 року. Джейсон успішно виставлявся на ярмарках Art New York, Art Miami, Art Basel та в дуеті з дружиною Ніколь Ньюстед в Lighthouse ArtCenter. Його роботи поєднують іконографію, іноді з гітарами, з абстрактними геометричними та біоморфними формами, використовуючи грубий, експресивний стиль. Його картини дуже фактурні, з потойбічними сюжетами та багатошаровим змістом.

«Відновлюючи зв’язки після роз’єднаних пандемією років, ми знову об’єднуємося в «Like Mind», щоб знову ділитися»,

– сказав Джейсон.

«Образи, створені з протилежних впливів та спільних захоплень, зближують нас; це яскраві та раніше небачені роботи, розроблені та створені під час нашої спільної подорожі».


Картини Ніколь Ньюстед знаходяться в колекціях по всій території США, Європи, Близького Сходу та Азії. Ніколь – художниця з вищою освітою, яка вивчала мистецтво в Університеті штату Арізона за стипендією. Її картини на полотні використовують яскраві кольори, які зображують максималізм у мінімалістичній обстановці. Роботи Ніколь характеризуються ескапістськими та милими сюжетами, включаючи яскраві цукерки, пончики та ведмедиків, які викликають втішні спогади з дитинства.

«Моя робота – це постійне дослідження об’єктів, ландшафтів і людей, які мене оточують: як минулого, так і сьогодення. Мене тягне до перенасиченого, кітчевого, нудотного. Мої картини – це медитації на об’єкти з пластику, поліестеру та штучних ароматизаторів»,

– розповіла Ніколь.

Доходи від концерту та частина надходжень від продажу робіт підуть на реалізацію місії АртЦентру – надихати, залучати та об’єднувати всі верстви населення за допомогою універсальної мови мистецтва через заняття, виставки та заходи.


 

Додаткову інформацію щодо виставки ви можете побачити на сайті Lighthouse ArtCenter.