Житній віскі «Blackened Rye the Lightning Whiskey» увійшов у топ-50 житніх віскі США та Канади

Blackend Rye the Lightning Whiskey

Американський колумніст, постійний автор статей про віскі та консультант з вибору бочок для віскі Зак Джонстон (Zach Johnston) склав рейтинг житніх віскі, яки вироблені в США та Канаді. Зрозуміло, що цей рейтинг (Best Rye Whiskeys of 2022) складений на основі смаків автора рейтингу. Ось що він каже з цього приводу:

«Що стосується рейтингу, то він базується виключно на моєму смаку. Я не знаю, чи можете ви собі дозволити або знайти ці віскі там, де ви читаєте цю статтю. Рейтинг базується на моїй професійній думці, як постійного автора статей про віскі, судді, ведучого та консультанта з вибору бочок. Я глибоко занурений в індустрію й мені пощастило продегустувати близько 1500 сортів віскі тільки в цьому році. Це безперервна робота, яка дає мені великий доступ до цього чудового напою!»

 

Віскі «Blackened Rye the Lightning Whiskey» в цьому рейтингу зайняв 39 місце. Як оцінив автор рейтингу цей віскі описано нижче.

Blackened Rye The Lightning Kentucky Straight Rye Whiskey Double Cask витриманий у бочках з-під мадери та рому

ABV: 45

Середня ціна: $92

Віскі: Цей віскі від «Metallica» та майстра дистиляції і купажу Роба Дітріха виготовляється у діжках, які Дітріх вибрав власноруч. Віскі віком від п’яти до восьми років, розлиті на партії, а потім перелиті в бочки з-під рому і мадери й оброблені музикою для остаточного дозрівання. Кінцевий результат отримано шляхом купажування з додаванням води для доведення до готовності.

Дегустація: Аромат відкривається м’яким шаром чорносливу і фініків з відтінками терпких ягід разом із відтінками шовковиці, соснової смоли і відлунням сухої соломи. Смак – це частково чорний перець, частково чорнослив зі смаком вершкової ванілі і ще трохи терпких ягід. В кінці з’являється більше шарів меленого мигдалю, паличок кориці, м’ятного меду і відтінок солодкого присмаку цукрового сиропу з пишним післясмаком.

Підсумок: BLACKENED продовжує домінувати з винахідливими та смачними релізами, як цей.

 

А ось як описаний цей віскі на сайті blackenedwhiskey.com:

«Майстер-дистилятор і блендер Роб Дітріх (Rob Dietrich) хотів випустити віскі, який демонструє його еволюцію на шляху створення віскі. Такого віскі, який має глибину, але ще є сесійним, доступним і, що найважливіше, приємним для вживання. Створений для шанувальників житнього віскі, в той час як цей конкретний рецепт житнього віскі унікально виділяється з загальної маси житнього віскі. Цей реліз отримав влучну назву RYE THE LIGHTNING™, оскільки плейлист, який використовувався в процесі обробки звуком, називається «Ride the Lightning». Але Роб Дітріх і Металіка не захотіли просто використовувати оригінальну версію – вони хотіли підсилити її ще більше. Вони вибрали плейлист, що складається виключно з сет-листа фестивалю «Orion Music + More» у червні 2012 року – єдиний раз, коли група зіграла альбом «Ride the Lightning» наживо в повному обсязі, хоча і в зворотному порядку треків, ніж на оригінальному альбомі».