«Зараз, коли я слухаю його, я думаю, що багато речей дійсно хороші»: Корі Тейлор про альбом «St. Anger» гурту Металіка

Корі Тейлор (Corey Taylor) – лідер гурту «Slipknot», стверджує, що суперечливий та історично неоднозначний альбом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» з назвою «St. Anger» не заслуговує на погану репутацію. Він вважає, що деякі його частини “дійсно недооцінені”.

Альбом 2003 року отримав полярні відгуки критиків одразу після релізу і часто вважається одним з найгірших метал-альбомів усіх часів (наприклад, Rolling Stone включив його до списку 50 найжахливіших альбомів).

Альбом гурту «Metallica» з назвою «St. Anger»

Для нової статті у виданні Revolver, журналісти зібрали запитання шанувальників і поставили їх Тейлору. Один з фанатів, Даг Хоффман (Doug Hoffman), попросив Корі Тейлора вибрати альбом, який він ненавидів, коли вперше почув, але тепер любить.

Цікаво, що Тейлор врешті-решт зупинився на альбомі «St. Anger». І він не побоявся пояснити, чому він вважає, що цей часто критикований твір насправді набагато кращий, ніж його оцінюють люди.

«Перш за все, коли він вийшов, я був лютим алкоголіком»,

– починає він, згадуючи початок 2000-х років.

«І коли я його послухав, мікс мене збивав з пантелику, і я не звертав уваги на пісні. Я просто йшов за стадом».

Він продовжує:

«Але потім [гітарист Stone Sour] Джош Ренд (Josh Rand), який був великим шанувальником Металіки, придбав делюкс-версію з додатковим DVD, на якому вони зіграли весь альбом у своїй репетиційній кімнаті.

І, дивлячись його, я міг зосередитися на піснях. Я не зациклювався на тому, як вони звучать. Я міг слухати, що відбувається, і це одразу дало мені змогу краще зрозуміти, що це таке»,


Тейлор пояснює:

«Тож зараз, коли я слухаю його, я вважаю, що багато речей дійсно хороші, і на ньому є кілька хороших ритмів, які, на мою думку, дійсно недооцінені. Я маю на увазі, що заголовний трек – це просто відпад, розумієте?»


 

Тейлор не єдиний, хто, можливо, вважає, що альбом занадто ненавидять. Сам фронтмен гурту «Metallica» Джеймс Гетфілд (James Hetfield) сказав про альбом на початку цього року: “Ех, він чесний”, знизавши плечима.

«Ви можете не ототожнювати себе з ним, або вам не подобається його звучання. Але це те, де ми були, і це те, що ми випустили. Можливо, на це прийде свій час».

 

Metallica – St. Anger (Official Music Video):