«Metallica» оголошує перевидання наступних чотирьох студійних альбомів гурту на кольоровому вінілі

«Metallica» оголошує перевидання наступних чотирьох студійних альбомів гурту на кольоровому вінілі

На сайті вокально-інструментального ансамблю «Metallica» з’явилось повідомлення, щодо продовження перевидання студійних альбомів гурту на кольоровому вінілі, які будуть доступні за межами США.

«Ми раді повідомити, що починаючи з квітня, ще чотири наших лімітованих релізи будуть доступні за межами США, зокрема «Garage Inc.», «St. Anger», «Death Magnetic» та «Hardwired… To Self-Destruct». Слідкуйте за нашими новинами, адже кожен альбом буде виходити один за одним до липня!»


«Можливо, ви пам’ятаєте серію релізів на кольоровому вінілі в США завдяки співпраці з Walmart у 2021 році. І якщо ви стежите за новинами на сайті Metallica.com, то, ймовірно, бачили, що перші п’ять з цих альбомів стали доступні за межами США в жовтні минулого року.

Ми дуже раді, що ще чотири з цих лімітованих релізів будуть доступні за межами США з наступного місяця! Один за одним «Garage Inc.», «St. Anger», «Death Magnetic» та «Hardwired… To Self-Destruct» будуть виходити до липня.

Хоча серія почне з’являтися на полицях магазинів у квітні, не забудьте перевірити магазини у вашому регіоні на наявність попередніх замовлень».

 

Ми вже повідомляли вам про перевидання перших п’яти альбомів на кольоровому вінілі (coloured vinyl) обмеженим тиражем, які вперше стали доступні за кордонами США. Цей процес вступає у наступну фазу з 5 квітня 2024 року.

Вона складатиметься з наступних кроків:

Альбом кавер-версій «Garage Inc.» вийде 5 квітня 2024 року і буде надрукований на лімітованому 140-граммовому кольоровому вінілі «Fade To Blue».

Альбом «St. Anger» із головним синглом «St. Anger», який приніс гурту сьому нагороду Греммі, буде випущено 3 травня 2024 року на лімітованому кольоровому вінілі «Some Kind Of Orange» вагою 140 г.

Альбом «Death Magnetic», який став альбомом року у 2008 році за версіями Kerrang і Metal Hammer, та володарем премії Греммі, вийде 7 червня 2024 року на лімітованому кольоровому вінілі «Magnetic Silver» вагою 140 г.

Альбом «Hardwired… To Self-Destruct», що був №1 у списку найкращих метал-альбомів 2016 року за версією Rolling Stone, буде видано 5 липня 2024 року на лімітованому кольоровому вінілі «Flame Orange» вагою 180 г.

До кожного примірника буде додаватися цифрова картка для завантаження.


Всі перелічені альбоми вже доступні для попереднього замовлення.