Боббі “Бліц” Еллсворт: «Усі правила були порушені Металікою на альбомі «Kill ‘Em All»

Фронтмен гурту «Overkill» Боббі

У новому інтерв’ю ведучому програми “Wired In The Empire” Radioactive MikeZ на радіо 96.7 KCAL-FM, фронтмена гурту «Overkill» Боббі “Бліца” Еллсворта (Bobby “Blitz” Ellsworth) запитали, який альбом вокально-інструментального ансамблю «Metallica» він вважає кращим – «Ride The Lightning» або «Master Of Puppets». Він відповів:

«Знаєте, ви повинні спочатку зрозуміти, що річчю, яка змінила все, де були порушені всі правила, був [дебютний альбом гурту «Metallica» 1983 року] «Kill ‘Em All». Інші скажуть: “Гей, послухайте, це не найкращий альбом Металіки”. Я це розумію, але з цього моменту всі правила були порушені».


«Якби мені довелося вибирати з цих двох [«Ride The Lightning» або «Master Of Puppets»], я б сказав «Master Of Puppets», тому що я вважаю, що на той момент вони досягли свого апогею. І рівень хвилювання може зайти дуже далеко, перш ніж ви станете чудовими авторами пісень, і я думаю, що на той час, коли вони дійшли до «Master Of Puppets», вони вже стали чудовими авторами пісень».


Боббі додав:

«Я завжди пам’ятаю, як люди говорили мені: “Весь цей звук, який виходив з району затоки [Сан-Франциско], був просто неймовірним, ця сцена”. А я завжди відповідаю: можливо, це і так, але [«Metallica»] довелося проїхати три тисячі довбаних миль на схід до Нью-Джерсі, щоб підписати контракт [сміється] – з лейблом [Megaforce Records], на якому ми незабаром опинилися [сміється] після цього. [Сміється]».


Еллсворт також повідомив, що «Overkill» впритул наблизилися до того, щоб виступити на одному заході з Металікою цього літа.

«Насправді вони додали нас на шоу на стадіоні MetLife у Нью-Джерсі [під час туру “M72” на початку серпня]. Ми будемо грати за межами арени біля головних воріт; вони ставлять там театральну сцену, коли люди заходять. І вони проводять ці концерти, які тривають дві ночі – у п’ятницю і неділю – і у них є ще щось між ними; вихідний у суботу і ще щось між ними. Але «Prong» виступає у п’ятницю ввечері, а ми – у неділю ввечері, по дорозі туди. Тож я думаю, що це круто, що через стільки років ми все ще підтримуємо зв’язок з цими хлопцями».


 

Цього літа гурт «Overkill» відправиться у турне «Scorching The Earth» по США з гуртами «Exhorder» і «Heathen». Турне, яке триватиме 16 днів, розпочнеться 13 липня 2023 року у Сан-Франциско (San Francisco), продовжиться у Далласі (Dallas), Форт-Лодердейлі (Ft. Lauderdale) і Сілвер-Спрінгс (Silver Springs), а також інших містах, перш ніж завершиться 30 липня 2023 року у Хантінгтоні, штат Нью-Йорк (Huntington, New York).