Учасники гурту «Metallica» виступатимуть на благодійному концерті на честь Оззі Осборна

Учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» оголосили, що виступатимуть на благодійному концерті, присвяченому 10-річчю фонду MusiCares MAP, який дається на честь нагородження Оззі Осборна (Ozzy Osbourne).

Ozzy Osbourne

 

У заяві йдеться:

«Ми дуже пишаємося стати учасниками благодійного концерту на честь десятиліття фонду MusiCares MAP, де наш дорогий друг Оззі Осборн представлений до нагородження премією імені Стівена Рея Вона (Stephen Ray Vaughan Award). Церемонія відбудеться 12 травня 2014 року в Лос-Анджелесі. Не секрет, що Оззі присутній у житті кожного з нас і для нас велика честь підтримати його в цей вечір.

Фонд MusiCares MAP дає змогу отримати доступ до лікування від наркоманії та алкогольної залежності всім учасникам музичної спільноти, а також організовує групи підтримки для музикантів, зокрема тих, які перебувають у турне. Джеймс [James Hetfield] був нагороджений цією нагородою у 2006 році, і ми раді підтримувати цю чудову діяльність фонду й надалі. У рамках вшанування до нас приєднається Keb’ Mo’, а також відбудеться спеціальний виступ за участю Оззі та його гастрольного гурту, включно зі Слешем (Slash) на гітарі. Джо Волш (Joe Walsh) представлятиме Оззі для отримання нагороди, а Джеф Ґрінберґ (Jeff Greenberg) – власник студії Village studios, отримає нагороду «From The Heart Award» з рук Крейга Фергюсона (Craig Ferguson)».

 

Захід відбудеться в клубі Club Nokia в Лос-Анджелесі (Los Angeles, California). Вартість участі починається з $50.

 

Metallica – Iron Man (Rock & Roll Hall of Fame Induction of Black Sabbath):