Роберт Трухільйо розкрив “секрет” свого “прекрасного волосся”

Басист гурту «Metallica» Роберт Трухільйо (Robert Trujillo) під час інтерв'ю для Rock Antenne

У новому інтерв’ю німецькому виданню Rock Antenne басиста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Роберта Трухільйо (Robert Trujillo) попросили розповісти про “секрет його прекрасного волосся”. Він відповів:

«Я не знаю. Кажу вам, у нашій сім’ї у всіх є волосся. І я думаю, що це благословення, але це також і прокляття. Злив душової кабіни та раковини забиваються довгим волоссям. Тож рахунки від сантехніка досить великі, і нам доводиться з цим миритися».


«Але я не знаю»,

– повторив він.

«Мабуть, це в генах. Мій батько був частково корінним американцем, тому у нас багато волосся, можливо, з тієї сторони родини. Я не знаю. Це гарне питання. Але у моєї дружини волосся майже до п’ят. Так, у Хлої [Chloe Trujillo] досить довге волосся, мушу сказати».


На запитання про те, чи є якісь “спеціальні кондиціонери”, якими він користується для свого волосся, Роберт віджартувався:

«Знаєте, трохи пива і трохи Jägermeister. Це ключові інгредієнти для свіжого волосся: пиво і Jäger».Роберт Трухільйо (Roberto Agustin Miguel Santiago Samuel Trujillo Veracruz), який народився 23 жовтня 1964 року в Санта-Моніці, Каліфорнія, США (Santa Monica, California, USA), пройшов становлення як басист у гуртах «Infectious Grooves», «Suicidal Tendencies», гурту Джеррі Кантрелла (Jerry Cantrell) (гітариста «Alice in Chains») і в складі гурту Оззі Осборна (Ozzy Osbourne). У 2003 році він успішно пройшов прослуховування, щоб замінити Джейсона Ньюстеда (Jason Newsted) в гурті Металіка.