Джеймс Гетфілд використав прах Леммі у своєму новому татуюванні

Джеймс Гетфілд використав прах Леммі у своєму новому татуюванні

В Інстаграмі вокально-інструментального ансамблю «Metallica» з’явилося фото, на якому фронтмен Металіки Джеймс Гетфілд (James Hetfield) хизується новим татуюванням на середньому пальці. Це туз пік всередині залізного хреста.

Цей символ, який Papa Het використовував на своїх гітарах та інших татуюваннях в минулому – відсилання до відомої пісні «Ace Of Spades» гурту «Motörhead».

У пості в Instagram Гетфілд розповів, що татуювання було створено за допомогою суміші чорного чорнила і невеликої кількості кремаційного праху Леммі Кілмістера (Lemmy Kilmister), який він отримав після смерті вокаліста «Motörhead».

«Твердою рукою друга і тату-майстра @coreymillertattoo, це татуювання. Привіт моєму другу і натхненнику пану Леммі Кілмістеру. Без нього не було б ніякої Metallica.

Чорне чорнило змішане з крихтою його кремаційного попелу, який мені так люб’язно передали.

Тож зараз він все ще може літати над світом, як птах».Як повідомлялося раніше, деякі музиканти – колеги Леммі отримали гільзи з прахом покійного співака після його смерті. Серед тих, хто отримав прах Леммі в спеціальних гільзах: Роб Гелфорд (Rob Halford), Доро Пеш (Doro Pesch), Вітфілд Крейн (Whitfield Crane) та Рікі Рахтман (Riki Rachtman). Джеймс Гетфілд також демонструє свою гільзу на фото.


Леммі Кілмістер пішов з життя у 2015 році.

Учасників гурту «Metallica» багато що пов’язувало з Lemmy та гуртом «Motörhead».

Ларс Ульріх (Lars Ulrich) у 16-річному віці був головою Американського фан-клубу гурту «Motörhead». І, відповідно, мав можливість зустрічатися і проводити час зі своїм улюбленим колективом. Завдяки чому він навіть попав на обкладинку одного з альбомів «Motörhead».

Джеймс Гетфілд також багато розповідав про свою дружбу з Леммі.

У інтерв’ю з журналістами видання Kerrang! у 2016 році Papa Het сказав:

«Я уявляв його як статую безсмертної людини. Коли він помер, я злякався: «Де зараз наш капітан?» Він був для нас хрещеним батьком. Немає сумнівів, що без нього не було б Метаілки. Коли він був поруч, здавалося, що все буде добре».