Ларс Ульріх розповів про те, чому Ноел Галлахер – його улюблений автор пісень

Ларс Ульріх (Lars Ulrich) та Ноел Галлахер (Noel Gallagher)

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) має надзвичайно різноманітні смаки, коли справа доходить, наприклад, до його колекції платівок. Ларс також є постійним відвідувачем фестивалю Гластонбері з того часу, як його гурт став хедлайнером на цьому фестивалі у 2014 році.

Того року Ульріха сфотографували за лаштунками разом з екс-лідером гурту «Oasis» Ноелем Галлахером (Noel Gallagher), але його стосунки з гігантами брит-попу сягають корінням у часи, коли вони тільки з’явилися. Ульрих був настільки великим фанатом, що коли манчестерська п’ятірка поїхала в США на перші гастролі, він пішов на концерт до маленького клубу і став їхнім освітлювачем на всю ніч.

Ларс Ульріх в інтерв’ю для видання Classic Rock розповів, що вважає Ноела Галлахера найбільшим автором пісень усіх часів і народів.

«Найважче у світі – повірте мені, ми знаємо це не з чуток – написати просту пісню»,

– заявив барабанщик Металіки.

«І чим вона коротша і простіша, тим важче. Ці чудові пісні гурту «Oasis» – «Wonderwall», «Live Forever», «Supersonic» – якщо ви чуєте, як Ноел виконує їх сам, тільки гітара і голос, то це просто неймовірно, до чого ці пісні доходять, коли ти настільки оголений і вразливий».


Незважаючи на те, що Ларс, безсумнівно, був найбільшим фанатом «Oasis» у своєму гурті, він залишив це право своїм колегам по гурту Кірку Гемметту (Kirk Hammett) і Роберту Трухільйо (Robert Trujillo), коли гурт «Metallica» виконав кавер-версію гімну «Oasis» з назвою «Don’t Look Back In Anger» 28 жовтня 2017 року. Учасники гурту Металіка грали на “Манчестер Арені” (Manchester Arena) через кілька місяців після того, як вона зазнала терористичної атаки. Згодом ця пісня гурту «Oasis» стала гімном, що оспівує стійкість і дух міста.