Нова дівчина Джеймса Гетфілда – Адріана Джіллетт

Джеймс Гетфілд (James Hetfield) та Адріана Джіллетт (Adriana Gillett)

Ми нещодавно розповідали вам, що вокаліста вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Джеймса Гетфілда (James Hetfield) було помічено зі своєю новою дівчиною, а приватні фотографії пари з’явилися у відкритому доступі в Instagram. Стало відомо, що нову партнерку Джеймса звуть Адріана Джіллетт (Adriana Gillett) та їй 44 роки.

Завдяки акаунтам в соціальних мережах, можна дізнатися, що Адріана – власник фітнес-центру (LinkedIn) і любителька життя та сім’ї (Twitter).

Звісно, що шанувальники гурту Металіка хочуть дізнатися більше про їхні стосунки і про те, чи зустрічався Джеймс Гетфілд з Адріаною до свого розлучення чи ні, але співак поки що мовчить. За словами джерел, близьких до пари, Адріана Джіллетт позитивно вплинула на Джеймса Гетфілда і допомогла йому пережити деякі складні часи.

Більше інформації про особисте життя дівчини немає, але складається враження, що вони давно знайомі і їм дуже комфортно один з одним. Але Адріана Джіллетт, зіткнулася з безліччю негативних коментарів після того, як опублікувала спільне фото з фронтменом гурту «Metallica».

Джеймса Гетфілда до 2022 року офіційно пов’язували стосунки лише з однією жінкою – Франческою Томазі (Francesca Tomasi). Він одружився з Франческою 17 серпня 1997 року. У колишнього подружжя (пара подала на розлучення на початку 2022 року) троє дітей: Кастор Вірджил (Castor Virgil), Калі Ті (Cali Tee) та Марчелла Франческа (Marcella Francesca).

Ходять чутки, що до одруження з Франческою, Джеймс Гетфілд мав стосунки з жінкою на ім’я Крістін (Christine), яка стала натхненницею хіта «The Unforgiven» гурту Металіка. Незважаючи на те, що пара так і не одружилася, їхні стосунки стали важливою частиною життя і кар’єри Гетфілда.

Після розлучення почали ходити чутки, що Джеймс Гетфілд зустрічається з таємничою дівчиною. Незабаром після цього він був сфотографований з дівчиною біля пляжу. У фанатів одразу з’явилося багато запитань до Джеймса, але, схоже, він знає, як поводитися з папараці.

Перші фотографії пари з’явилися в Інтернеті через акаунт Адріани Джіллетт в Instagram. Адріана спочатку поділилася фотографіями, але згодом зробила свій акаунт приватним.  Й хоча офіційного повідомлення про стосунки Джеймса Гетфілда і його нової подруги немає, кажуть, що пара дуже щаслива разом.

Ви можете подивитися декілька фотографії Джеймса Гетфілда і Адріани Джіллетт нижче.