Чому Джеймс Гетфілд вдарив Ларса Ульріха?

Учасники гурту «Metallica»

У той час, коли учасники вокально-інструментального ансамблю «Metallica» ще не стали тими рокерами, що підкорюють стадіони, якими вони є сьогодні і були лише на початку своєї кар’єри,  мали місце декілька “конфузів” пов’язаних з бійкою між учасниками гурту.

Один з інцидентів стався на одному з перших концертів гурту. Натовп фанатів, незважаючи на те, що гурт «Metallica» існував лише кілька місяців, був у повному захваті від того, що вони побачили й почули, тому вимагали виступу на біс.

Оскільки такого ніколи не траплялося раніше, учасники Металіки не були впевнені, що гратимуть далі. На шоу Говарда Стерна (The Howard Stern Show) Ларс Ульріх згадав про сумнозвісне шоу.

«Ми грали, здається, на сусідній вулиці. Здається, це був “Трубадур” (Troubadour, West Hollywood, California). Це було перше шоу, де нас, принаймні в нашій уяві, викликали на біс. Ми були на шостому чи дев’ятому місяці нашої кар’єри і нас викликали на біс. Отже, ми стоїмо за сценою і обговорюємо, яку пісню зіграти  і, скажімо так, у нас були розбіжності в думках. Тому я запропонував пісню, яка починалася з барабанів, а Джеймс запропонував щось інше. Ми вийшли на сцену і я почав грати пісню, яка починалась з барабанів. Коли ми закінчили грати, я отримав легкий удар в живіт. Решту ночі я стояв на ногах»,

– сказав Ульріх.

«Для балансу скажу, що протягом решти 80-х років Джеймс допомагав мені в багатьох ситуаціях. Я був трохи балакучим і я точно міг висловити людям найкращі дотепні зауваження».

Він додав:

«Було кілька разів, коли пиво і хороші часи лилися рікою, і я говорив неправильні речі неправильним людям. Але все одно, вони були дійсно смішними і через 30 років вони все ще викликають сміх, коли ти розповідаєш ці історії. Але Джеймс завжди був поруч зі мною, як мій старший брат. Він прикривав мою спину».

Хоча Гетфілд використав гнів, щоб висловити своє розчарування того вечора, Ульріх не тримає на нього образи і визнає, що це був заслужений удар. Судячи з його зауважень Говарду Стерну, Гетфілд набагато більше разів рятував барабанщика від побиття, ніж сам застосовував до нього насильство.