Кірк Гемметт виступив разом з Джонні Деппом та Біллі Гіббонсом на концерті пам’яті Джеффа Бека в Лондоні. Відео

Кірк Гемметт виступив разом з Джонні Деппом та Біллі Гіббонсом на концерті пам'яті Джеффа Бека в Лондоні

У понеділок, 22 травня 2023 року, в культовому лондонському Королівському Альберт-Холі (Royal Albert Hall) відбувся концерт-триб’ют на честь Джеффа Бека (Jeff Beck). На концерті був присутній гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт а також Ерік Клептон (Eric Clapton), Ронні Вуд (Ronnie Wood) («The Rolling Stones»), Біллі Гіббонс (Billy Gibbons) («ZZ Top») та Джонні Депп (Johnny Depp).

На концерті Гемметт приєднався на сцені до Деппа і Гіббонса, щоб виконати переосмислення Беком класичного треку «Isolation» Джона Леннона (John Lennon).

Джефф Бек, який здобув популярність завдяки гурту «The Yardbirds», помер 10 січня після зараження бактеріальним менінгітом. Бек був широко відомий як один з найталановитіших і найвизначніших гітаристів у світі, який грав разом з деякими з найбільших рок, блюзових і джазових виконавців.

Бек замінив Еріка Клептона на посаді соліста «The Yardbirds» у 1965 році, а згодом заснував гурт «The Jeff Beck Group», до складу якого увійшли Род Стюарт на вокалі та Рон Вуд на бас-гітарі. Їхні два альбоми – «Truth» (1968) та «Beck-Ola» (1969) – стануть музичними орієнтирами для хард-рокерів у наступні роки.

За свою видатну 50-річну музичну кар’єру він отримав вісім нагород “Греммі”, був названий журналом Rolling Stone одним із “100 найкращих гітаристів усіх часів” і двічі входив до Зали слави рок-н-ролу – один раз у складі гурту «The Yardbirds», а другий раз – як сольний виконавець. Влітку 2016 року гітарист-віртуоз відсвяткував п’ятдесятиріччя своєї музичної кар’єри грандіозним концертом у знаменитому Hollywood Bowl.

Відео виконання на концерті пісні «Isolation» Кірком Гемметтом спільно з Біллі Гіббонсом а Джонні Деппом доступно для перегляду нижче.


https://youtu.be/U9uPa5K7Wy0