Гітарист гурту «Metallica» Кірк Гемметт написав передмову до нової книги про гурт “Scorpions”

Гітарист вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Кірк Гемметт (Kirk Hammett) написав передмову до нової книги про «Scorpions». Книга під назвою «German Metal Machine: Scorpions In The ’70s» присвячена ранньому етапу кар’єри гурту «Scorpions» і часу його розквіту в другій половині 70-х. До книги увійшли інтерв’ю з багатьма колишніми учасниками «Scorpions», включно з ударником Германом Рербеллом і гітаристом Міхаелем Шенкером.

У передмові до книги Гемметт згадує, що саме Шенкер змусив його звернути увагу на «Scorpions»:

«До мене дійшли чутки, що він пішов з UFO, а через кілька місяців я дізнався, що він приєднався до «Scorpions»… Потім вийшов альбом “Lovedrive», і я купив його просто тому, що на ньому був мій улюблений гітарист».

Крок за кроком Гемметт дістався до пісні «Catch Your Train», соло в якій, за його словами, справило на нього величезне враження.

Автор книги «German Metal Machine: Scorpions In The ’70s» – нью-йоркський журналіст Грег Прато (Greg Prato), на рахунку якого два десятки книжок про рок-музику, включно з «Grunge Is Dead» і «Survival of the Fittest: Heavy Metal in the 1990’s». У його новій книзі описуються виключно перші, не особливо відомі широкому загалу, роки команди та її перші сім платівок.

Великі інтерв’ю для книги дали колишні учасники «Scorpions» – Міхаель Шенкер (Michael Schenker), Ульріх Рот (Улі Йон Рот) (Uli Jon Roth), Френсіс Бухгольц (Francis Buchholz) та Герман Раребелл (Herman Rarebell), а також багаторічний продюсер гурту Дітер Діркс (Dieter Dierks).

Цікаві коментарі представили зіркові шанувальники цього періоду роботи гурту загалом і гітарного мистецтва Ульріха Рота зокрема – Кеннет Кіт Даунінг (K.K. Downing) (Judas Priest), Біллі Корган (Billy Corgan) (Smashing Pumpkins), Джо Сатріані (Joe Satriani), Том Гамільтон (Tom Hamilton) (Aerosmith), Девід Еллефсон (David Ellefson) (Megadeth), Алекс Сколнік (Alex Skolnick) (Testament) і радіоведучий Едді Транк (Eddie Trunk) («That Metal Show»).

Прочитати передмову Кірка Гемметта і отримати більш детальну інформацію про книгу можна на порталі Amazon.com.

Обкладинка книги «German Metal Machine: Scorpions In The '70s»