Ларс Ульріх поділився подробицями роботи над новим альбомом гурту «Metallica»

Барабанщик гурту «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich)

Барабанщик вокально-інструментального ансамблю «Metallica» Ларс Ульріх (Lars Ulrich) продовжує привертати увагу до нового альбому гурту Металіка, розповідаючи в різних інтерв’ю про подробиці роботи над новим матеріалом. Ось що він розповів у черговому інтерв’ю:

«Гадаю, десь років зо два тому ми почали повільно, але вірно відслуховувати рифи, що у нас були, і наводити мости між тим, що у нас є, і працювати над повноцінними піснями. Але те, що серйозно відрізняє нас нинішніх від нас у минулому, – це підхід до роботи: тоді процес був замкнений, ти складав матеріал, і єдиним, чим ти займався за ці три або шість (чи скільки там вийде місяців), коли ти складав матеріал, загалом, ти складав матеріал, потім ти вирушав до студії та сидів там місяців шість, чи скільки буде потрібно. Але зараз усе зовсім не так. Ми трохи створюємо, потім вирушаємо грати на фестиваль або займаємося чимось іще. А потім з’являється або те, або інше, ну ось «Metallica By Request» як варіант, або хтось телефонує і пропонує: “А не хочете відіграти класне шоу в Китаї?”, або ще щось. Тож увесь процес роботи зараз зовсім не схожий на те, що було раніше.

Два літа тому ми повільно почали продиратися крізь деякі з рифів, що у нас були, з’єднувати їх у щось більше і повільно починали складати пісні. Потім ми знову грали на Super Bowl у Фріско, минулого року грали на фестивалі Lollapalooza. Але знаєте, десь року півтора пішло на роботу, хоч і з перервами.

Ми вирішили зробити цей запис цілком тут, тоді як більша частина «Death Magnetic» була створена з Ріком Рубіном у Лос-Анджелесі. Але з цим альбомом ми хотіли залишитися ближче до дому. Тож Грег [Фідельман] (Greg Fidelman) приїхав до нас, гадаю, місяців п’ятнадцять тому, і відтоді перебував із нами. І ми почали щось записувати і робити ще дещо вже разом.

Зараз створення записів, принаймні для нас, куди більш спорадичний захід, ніж раніше. І знаєте, коли ти перебуваєш у рідному місті, класно те, що ти можеш спати у своєму ліжку, бачити дітей і займатися домашніми справами. Очевидно, що коли ти перебуваєш в іншому місті, то маєш чотирнадцять – шістнадцять годин або десь так на роботу, що нормально, але коли ти перебуваєш удома, зазвичай вранці ти везеш дітей до школи, десь о дев’ятій чи десятій спускаєшся до студії, там працюєш до моменту, доки десь о третій-четвертій не треба забирати дітей назад, і далі перебуваєш у колі сім’ї. Тож планування часу поруч із домом зовсім інше порівняно з тим, коли ти десь в іншому місці, але я не хочу нічого з цього змінювати. Просто в тебе інший підхід до запису. Однак я вважаю, що цей більш розслаблений підхід дав змогу звучати всьому менш маніакально, менш ідеально; у нас вийшов гарний мікс із кількох пісень з хорошим звучанням, кількох класних, але не настільки відточених, і кількох забійних пісень. Так що ми буквально закінчили всю роботу на цьому тижні. Грег закінчив учора о 4:15, кілька речей ми доробили на мастерингу також буквально вчора, і він втік від нас, перш ніж ми вирішили б ще щось трохи поміняти. Тож усе, по суті, зроблено, спаковано і відправлено, і термін тому день, такі справи…»


Обкладинка нового альбому гурту Металіка «Hardwired... To Self-Destruct»

Нагадаю, що новий альбом гурту «Metallica» з назвою «Hardwired… To Self-Destruct» виходить 18 листопада 2016 року.